TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kryeministri si babagjysh, Rama thumbon sërish mediat

LajmiFundit - 13.01.2018

Në një takim që ka zhvilluar pasditen e sotme në Rreshen, kryeministri Rama ju është përgjigjur kritikëve pasi ai u vesh si Babagjysh dhe doli në TV Klan, natën e nderrimit të viteve dhe zgjidhi ...

Babagjyshi i Vitit të Ri është një plehrë

Albeu.com - 12.01.2018

Nga Besnik Mustafaj Njëri nga filmat më të shquar në kinemanë bashkëkohore franceze ka për titull “Babagjyshi i Vitit të Ri është një plehrë” (Le père Noel est une ordure).

Besnik Mustafaj kundër gjestit të Ramës dhe Ardit Gjebreas: Babagjyshi i Vitit të Ri është një plehrë

Gazeta Tema - 12.01.2018

Ish ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj nuk i ka pëlqyer gjesti i Ramës i cili u vesh si babagjysh i Vitit të Ri në emisionin e Ardit Gjebresë. Në një shkrim të publikuar tek Panorama Mustafaj teksa ...

“Babagjyshi i Vitit të Ri është një plehrë”, ish-ministri: Këtë herë me vend ‘kazani” i Ramës

Java News - 12.01.2018

Ish ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj nuk i ka pëlqyer gjesti i Ramës i cili u vesh si babagjysh i Vitit të Ri në emisionin e Ardit Gjebresë për të ndihmuar një fëmijë të sëmurë.