TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Edmilson takohet me tifozët e Barcelonës në Kosovë, merr edhe një dhuratë

Telegrafi - 11.02.2019

Mesfushori brazilian Edmilson, ka ardhur në Kosovë për ta prezantuar një projekt që do ta mbajë gjatë verës. Ai ishte edhe në FFK ku u takua me kryetarin Agim Ademi.

Legjenda braziliane e futbollit, Edmilson Moraes flet për projektin e tij në Kosovë

Botasot - 11.02.2019

Kampioni i Botës me Brazilin në vitin 2002, Edmilson Moras, do të hapë kamp futbolli në Kosovë. Moras këto ditë po qëndron në Prishtinë ku dhe ka folur ekskluzivisht në “Minuta e Fundit”.

Legjenda braziliane e futbollit Edmilson gjendet në Kosovë, takohet me presidentin e FFK-së, Agim Ademin

Telegrafi - 11.02.2019

Ish futbollisti braziliani i Barcelonës, Edmilson, po qëndron në Kosovë ku do ta hap një kamp për futbollistët e rinj. Ai është takuar me presidentin e FFK-së, Agim Ademi, sot në zyrën e tij, ku ...

Kampioni i botës më Brazilin po qëndron në Prishtinë

Botasot - 11.02.2019

Njëri ndër futbollistët më të mirë të Brazilit, Edmilson ka ardhur në Kosovë me mision që të gjejë talentë të futbollit. Njeriu që është bërë kampion bote me Brazilin dhe ka fituar Ligën e Kampionëve ...

Ish-ylli i Barcelonës arrin në Kosovë, pritet nga Aziz Salihu

Lajmi.net - 11.02.2019

Edmilson Moares ka arritur në Kosovës. Ish-kampioni i botës, Edmilson Moares, ka arritur në Kosovë, ku është takuar me Aziz Salihun. Ish-lojtari i Barcelonës ka arritur mbrëmë në vendin tonë, ku ka ...

Ish-kampioni i botës dhe ish-futbollisti i Barcelonës arrin në Kosovë, kështu e pret Aziz Salihu!

Zeri - 11.02.2019

Legjenda e boksit shqiptar është takuar me ish-futbollistin e njohur brazilian, Edmilson Ish-kampioni i botës në futboll Edmilson Moraes ka arritur mbrëmë në Kosovë.

Ish-kampioni i botës dhe ish-futbollisti i Barcelonës arrin në Kosovë, kështu e pret Aziz Salihu!

Gazeta Express - 11.02.2019

Legjenda e boksit shqiptar është takuar me ish-futbollistin e njohur brazilian, ...

Kaq do të kushtojë për një talent kosovar të provohet në kampin e ish-yllit të Barcelonës

Zeri - 10.02.2019

Edmilson Morales pas pak pritet të arrijë në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë. Ish-futbollisti i Barcelonës do të hap kamp futbolli në Kosovë, i cili do të mbahet në "Fadil Vokrri" apo në fushën e 2 ...

Ish futbollisti i famshëm i Brazilit dhe Barcelonës vjen sonte në Prishtinë

Gazeta Express - 10.02.2019

​Ish futbollisti brazilian Edmilson Morales sonte pas mesnatë do të vijë në ...

Pas pak ish-ylli i Barcelonës arrin në Prishtinë, do të hap kamp futbolli

Zeri - 10.02.2019

Të gjithë njohim Edmilson Morales, një futbollist i njohur brazilian. Edmilson njihet për sukseset e tij me Lyon, Barcelona dhe Sao Paolo, si dhe me Kombëtaren braziliane.

Legjenda braziliane e futbollit Edmilson gjendet në Kosovë, takohet me presidentin e FFK-së, Agim Ademin

Almakos - 11.02.2019

Ish futbollisti braziliani i Barcelonës, Edmilson, po qëndron në Kosovë ku do ta hap një kamp për futbollistët e rinj. Ai është takuar me presidentin e FFK-së, Agim Ademi, sot në zyrën e tij, ku ...

Ish-ylli i Barcelonës arrin në Kosovë, pritet nga Aziz Salihu

Medial - 11.02.2019

Edmilson Moares ka arritur në Kosovës. Ish-kampioni i botës, Edmilson Moares, ka arritur në Kosovë, ku është takuar me Aziz Salihun. Ish-lojtari i Barcelonës ka arritur mbrëmë në vendin tonë, ku ka ...

Agim Ademi takohet me Edmilsonin, brazilianit ia dorëzon dy dhurata

Zeri - 11.02.2019

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, ka pritur sot në zyrën e tij, legjendën braziliane dhe botërore të futbollit, Edmilson, me bashkëpunëtorët e tij, njofton FFK, përcjell Zëri.info.