TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

E FUNDIT/ Drejtuesi i Prokurorisë kalon me sukses Vettingun

LajmiFundit - 16.05.2019

Drejtuesi i Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tropojë, Artan Shtrungza ka kaluar me sukses Vetingun. Shtrungza ka rezultuar i pastër në të treja kriteret e vlerësimit që janë pasuria, ...

Vettingu, konfirmohet në detyrë drejtuesi i Prokurorisë së Tropojës

Medial - 16.05.2019

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë drejtuesin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tropojë, Artan Shtrungza. Kornfirmimi i tij në detyrë është bërë pas përfundimit ...

Kalon vettingun drejtuesi i prokurorisë së Tropojës

Albeu.com - 16.05.2019

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka rikonfirmuar në detyrë drejtuesin e Prokurorisë së Tropojës Artan Shtrungza . Trupa gjykuese e përbërë nga Etleda Çiftja, Pamela Qirko dhe Genta Tafa (Bungo) pas ...

Shkarkohet kryeprokurori i Gjirokastrës, konfirmohet ai i Tropojës

Top Channel - 16.05.2019

Kryeprokurori i Gjirokastrës, Arben Pashaj është shkarkuar nga detyra. Ndërsa është konfirmuar në detyrë Artan Shtrunza, kryeprokurori i Tropojës. Në përditësim….

Konfirmohet në detyrë drejtuesi i prokurorisë së Tropojës

Botasot - 16.05.2019

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmoi në detyrë këtë të enjte (16 maj) drejtuesin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tropojë, Artan Shtrungza.

Kalon në ‘sitën’ e vettingut, KPK merr vendimin për drejtuesin e Prokurorisë së Tropojës

SOT - 16.05.2019

Artan Shtrungza nuk rezultoi me probleme në asnjërën nga shtyllat e hetimit, pasurisë, integritetit dhe profesionalizimit. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka rikonfirmuar në detyrë drejtuesin e ...

Kryeprokurori i Gjirokastrës ngel në “rrjetën” e drejtësisë, shkarkohet nga detyra

Gazeta Tema - 16.05.2019

Ndërsa është konfirmuar në detyrë Artan Shtrunza, kryeprokurori i Tropojës. Në ...

Vetting-u i “ha kokën” kryeprokurorit të Gjirokastrës, kalon ai i Tropojës

Gazeta Express - 16.05.2019

KPK njoftoi sot se kryeprokurori i Gjirokastrës, Arben Pashaj është shkarkuar nga detyra. Pozita e kreut të Prokurorisë së Gjirokastrës duket se u rëndua edhe nga një marrëdhënie financiare me një ...

Kryeprokurori i Tropojës i “shpëton” Vettingut

Java News - 16.05.2019

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka rikonfirmuar në detyrë drejtuesin e Prokurorisë së Tropojës Artan Shtrungza. Trupa gjykuese e përbërë nga Etleda Çiftja, Pamela Qirko dhe Genta Tafa (Bungo) pas ...