TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sanders: Së shpejti do t'i kthehem fushatës për president

VOA - 09.10.2019

Kandidati demokrat për president Bernie Sanders thotë se së shpejti do t’i kthehet fushatës ndërsa po merr veten pas një goditje në zemër në shtëpinë e tij në Vermont.

FOTO/Bernie Sanders i vdes nusja e djalit në moshën 46-vjeçare ditën kur kandidati për president doli nga spitali

Java News - 09.10.2019

Ditë zie për familjen e senatorit amerikan, dhe kandidatit demokrat për president Bernie Sanders. Nusja e djalit të tij, Rainè Riggs vdiq të shtunën, ditën kur Sanders u kthye në Vermont pasi pësoi ...