TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rikthehet Neymar

Gazeta Express - 21.04.2019

Pas plot tre muajve larg futbollit, pritjes së gjatë për rikthimin e Neymarit mund t’i vijë fund sot, kur Paris Saint-Germaini e mirëpret Monacon në Ligë 1.

Tuchel pret reagim nga lojtarët e tij në ndeshjen kundër Monaco

Lajmi.net - 20.04.2019

Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, ka dhënë komentet e tij para ndeshjes me Monacon. Kampionët në fuqi kanë nevojë për një fitore në mënyrë që të sigurojnë edhe matematikisht titullin e ...

Kthehet më në fund Neymar

Lajmi.net - 20.04.2019

Neymar mund të kthehet në fushë në fanellën e PSG këtë fundjavë, ku liderët e Ligue 1 takohen me Monacon. Ylli brazilian nuk është paraqitur për PSG-në 1ë nga 23 janari, kur kishte pësuar një lëndim ...

Shampanja për festën e PSG-së ka tri javë që rri në akull

Koha.net - 20.04.2019

Pas dominimit të madh në kampionatin francez, Paris Saint-Germaini papritmas është futur në një krizë të formës, që i ka kushtuar me rezultate të dobëta.

Neymar rikthehet në fushë pas një dëmtimi të gjatë

Albeu.com - 20.04.2019

Neymar e ka lënë pas dëmtimin e gjatë dhe nesër mund të kthehet në fushë, në ndeshjen kundër Monacos, ka bërë të ditur trajneri Thomas Tuchel . Ylli brazilian nuk luan që kur dëmtoi gishtin në ...

Neymar pritet të startojë sot

Koha.net - 21.04.2019

Pas plot tre muajve larg futbollit, pritjes së gjatë për rikthimin e Neymarit mund t’i vijë fund sot ndaj Monacos. Braziliani nuk ka luajtur futboll që në Kupen e Francës kundër Strasbourgut më 23 ...

Tuchel pret reagim nga lojtarët e tij në ndeshjen kundër Monaco

Botasot - 20.04.2019

Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, ka dhënë komentet e tij para ndeshjes me Monacon. Kampionët në fuqi kanë nevojë për një fitore në mënyrë që të sigurojnë edhe matematikisht titullin e ...

Kthehet më në fund Neymar

Almakos - 20.04.2019

Neymar mund të kthehet në fushë në fanellën e PSG këtë fundjavë, ku liderët e Ligue 1 takohen me Monacon. Ylli brazilian nuk është paraqitur për PSG-në 1ë nga 23 janari, kur kishte pësuar një lëndim ...

Neymar rikthehet në fushë pas një dëmtimi të gjatë

Botasot - 20.04.2019

Neymar e ka lënë pas dëmtimin e gjatë dhe nesër mund të kthehet në fushë, në ndeshjen kundër Monacos, ka bërë të ditur trajneri Thomas Tuchel. Ylli brazilian nuk luan që kur dëmtoi gishtin në ...

Pritjes i vjen fundi, Neymar pritet të startojë sot

Albeu.com - 21.04.2019

Pas plot tre muajve larg futbollit, pritjes së gjatë për rikthimin e Neymarit mund t’i vijë fund sot ndaj Monacos . Braziliani nuk ka luajtur futboll që në Kupen e Francës kundër Strasbourgut më 23 ...

Pritjes i vjen fundi, Neymar pritet të startojë sot

Botasot - 21.04.2019

Pas plot tre muajve larg futbollit, pritjes së gjatë për rikthimin e Neymarit mund t’i vijë fund sot ndaj Monacos. Braziliani nuk ka luajtur futboll që në Kupen e Francës kundër Strasbourgut më 23 ...

Rikthehet Neymar

Tetova Sot - 21.04.2019

Pas plot tre muajve larg futbollit, pritjes së gjatë për rikthimin e Neymarit mund t’i vijë fund sot, kur Paris Saint-Germaini e mirëpret Monacon në Ligë 1.