TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Ekspert” në zjarrvënie, policia prangos 38-vjeçarin

Top Channel - 16.04.2019

Policia e Elbasanit ka zbardhur ngjarjet për sa i përket fushës së shkatërrimit të pronës me zjarr të ndodhura në këtë qytet. Policia bën me dije se si rezultat i operacionit ka rënë në pranga një 38 ...

Dogji tetë makina, kapet zjarrvënësi serial në Elbasan (EMRI+ FOTO)

SOT - 16.04.2019

Policia e Elbasanit del me deklaratë pas djegies së dy makinave mbrëmjen e lënë pas. Bëhet fjalë për makinën tip Volswagen me targa AA 595 KP, e cila rezulton në pronësi të Hysen Hasekiut dhe si ...

Dogji dy makina në Elbasan, kush është autori

LajmiFundit - 16.04.2019

Një person, që përdore dy emra, i ka vënë flakën dy automjeteve të parkuara ngjitur me Drejtorinë Vendore të Policisë së Elbasanit. Automjetet e parkuara ngjitur me njëra-tjetrën janë një Volksëagen ...

Elbasan/ Digjen dy makina pranë drejtorisë së policisë

Top Channel - 16.04.2019

Dy automjete u dogjën në mesnatë pranë drejtorisë së policisë në Elbasan. Sipas të dhënave nga vendngjarja të paktën një prej makinave është djegur qëllimisht dhe autori është identifikuar si një 38 ...

Digjen natën dy automjete në Elbasan, kamerat filmojnë zjarrvënësin

LajmiFundit - 16.04.2019

Dy makina janë përfshirë nga zjarri gjatë natës në Elbasan. Fillimisht zjarri është shfaqur në automjetin tip “Volsvagen”me targa AA 595 KP në pronësi të Hysen Hasekiut, duke e djegur plotësisht.

Elbasan, ndalohet zjarrëvënësi i makinave

RTSH - 16.04.2019

Në Elbasan policia ka ndaluar një person i cili u ka vënë zjarrin dy makinave që ishin parkuar ngjitur me Drejtorinë e Policisë së Elbasanit. Njëra prej makinave, që duket se ka qenë objekti i ...

S'ka qetësi për Elbasanin, digjen dy automjete pranë Drejtorisë së Policisë

SOT - 16.04.2019

Dy automjete janë përfshirë nga flakët e zjarrit përpara Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan.Mësohet se është djegur plotësisht automjeti tip Volsvagen me Targë, AA 595 KP në pronësi të Hysen ...

Foto/ Digjen 2 makina në Elbasan, identifikohet autori

BalkanWeb - 16.04.2019

Gjatë orëve të vona të së hënës dy automjete janë përfshirë nga flakët para godinës së Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan. Burime nga vendngjarja bënë me dije se një automjet është djegur ...

U vihet flaka dy makinave pranë Policisë së Elbasanit

ABC News - 16.04.2019

Dy makina janë djegur gjatë natës në afërsi të Drejtorisë së Policisë në Elbasan. Si pasojë e flakëve të zjarrit është djegur plotësisht automjeti tip “Volswagen” në pronësi H.

I vuri flakën dy makinave në Elbasan, identifikohet autori

Medial - 16.04.2019

Një automjet tip Volksvagen me targa AA 595 KP është djegur plotësisht orët e para të mëngjesit të kësaj të marte dhe një tjetër është djegur pjesërisht.

Makina e një gruaje në flakë, digjen edhe tre të tjera

Mapo - 15.04.2019

Një zjarrvënie që dyshohet e qëllimshme ka ndodhur në fshatin Starovë në Pogradec. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit të sotëm. Si pasojë e zjarrvënies, kanë marrë flakë edhe tre makina ...

POGRADEC/ I vënë zjarrin makinës së një gruaje, digjen dhe tri të tjera

Java News - 15.04.2019

Zjarrvënie e qëllimshme e një automjeti, digjen katër makina. Një zjarrvënie e qëllimshme në një automjet është regjistruar gjatë orëve të para të mëngjesit në fshatin Starovë në Pogradec, ndërsa si ...

Shkrumboi 9 makina, në pranga autori në Elbasan

Albeu.com - 16.04.2019

Policia e Elbasanit ka vënë menjëherë në pranga autorin, i cili dyshohet të ketë djegur dy makina gjatë orëve të para të mëngjesit në këtë qytet. Sipas Policisë, i arrestuari është shtetasi me ...

Digjen makinat në Elbasan, kamera "kap" autorin e zjarrvënies

Botasot - 16.04.2019

Dy makina janë përfshirë nga zjarri gjatë natës në Elbasan. Fillimisht zjarri është shfaqur në automjetin tip "Volsvagen"me targa AA 595 KP në pronësi të Hysen Hasekiut, duke e djegur plotësisht.

Digjen dy automjete në Elbasan, policia identifikon autorin

Java News - 16.04.2019

Dy automjete janë përfshirë nga flakët e zjarrit përpara Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan. Mësohet se është djegur plotësisht automjeti tip Volsvagen me Targë, AA 595 KP në pronësi të Hysen ...

Digjen 2 makina në Elbasan, identifikohet autori

Telegrafi - 16.04.2019

Gjatë orëve të vona të së hënës dy automjete janë përfshirë nga flakët para godinës së Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan. Burime nga vendngjarja bënë me dije se një automjet është djegur ...

U vihet flaka dy makinave pranë Drejtorisë së Policisë, kamera fikson autorin e zjarrvënies

Durres Lajm - 16.04.2019

Dy makina janë djegur gjatë natës në afërsi të Drejtorisë së Policisë në Elbasan. Si pasojë e flakëve të zjarrit është djegur plotësisht automjeti tip “Volswagen” në pronësi H.

FOTO/ Dogji 8 makina, pranga autorit në Elbasan

BalkanWeb - 16.04.2019

Policia e Elbasanit ka vënë menjëherë në pranga autorin, i cili dyshohet të ketë djegur dy makina gjatë orëve të para të mëngjesit në këtë qytet. Sipas Policisë, i arrestuari është shtetasi me ...

Digjen dy makina, kamera “kap” autorin e zjarrvënies (FOTO)

Alsat - 16.04.2019

Dy makina janë përfshirë nga zjarri gjatë natës në Elbasan të Shqipërisë. Fillimisht zjarri është shfaqur në automjetin tip “Volsvagen”me targa AA 595 KP në pronësi të Hysen Hasekiut shtetas ...

Elbasan/ I vihet flaka 2 makinave, identifikohet autori (Emri)

Mapo - 16.04.2019

Dy automjete janë përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja ka ndodhur përpara Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan. Mësohet se automjeti tip Wolswagen me Targë, AA 595 KP në ...

Digjen 2 makina në Elbasan, identifikohet autori

Almakos - 16.04.2019

Gjatë orëve të vona të së hënës dy automjete janë përfshirë nga flakët para godinës së Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan. Burime nga vendngjarja bënë me dije se një automjet është djegur ...

Policia arreston autorin e zjarrvënies së makinave në Elbasan

Java News - 16.04.2019

Policia e Elbasanit ka zbardhur ngjarjet për sa i përket fushës së shkatërrimit të pronës me zjarr të ndodhura në këtë qytet. Policia bën me dije se si rezultat i operacionit ka rënë në pranga një 38 ...

Digjen dy automjete, identifikohet autori

Gazeta Express - 16.04.2019

Dy automjete janë përfshirë nga flakët e zjarrit përpara Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan. Mësohet se është djegur plotësisht automjeti tip Volsvagen me Targë, AA 595 KP në pronësi të Hysen ...

Shkrumbohen dy makina në Elbasan, identifikohet autori

LajmiFundit - 16.04.2019

Gjatë orëve të vona të së hënës dy automjete janë përfshirë nga flakët para godinës së Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan. Burime nga vendngjarja bënë me dije se një automjet është djegur ...

Elbasan/ Arrestohet 38-vjeçari që dogji 8 makina

Mapo - 16.04.2019

Pasi dogji 2 makina ditën e sotme, është bërë identifikimi dhe me në fund arrestimi nga policia e Elbasanit i 38-vjeçarit Mario Toçi. Ndërkohë, dyshohet se po ky shtetas rezulton të jetë i përfshirë ...

Dogji 8 makina, arrestohet nga policia 38-vjeçari

Durres Lajm - 16.04.2019

Policia ka arrestuar një 38-vjeçar me iniciale M.T në Elbasan, i cili dyshohet se ka djegur dy makina gjatë orëve të para të mëngjesit në këtë qytet. Sipas burimeve zyrtare, po ky shtetas rezulton të ...

“Ekspert” në zjarrvënie, policia prangos 38-vjeçarin

Lajmi.net - 16.04.2019

Policia e Elbasanit ka zbardhur ngjarjet për sa i përket fushës së shkatërrimit të pronës me zjarr të ndodhura në këtë qytet. Policia bën me dije se si rezultat i operacionit ka rënë në pranga një 38 ...

Dogji 8 makina, pranga autorit në Elbasan

Koha.net - 16.04.2019

Policia e Elbasanit ka vënë menjëherë në pranga autorin, i cili dyshohet të ketë djegur dy makina gjatë orëve të para të mëngjesit në këtë qytet. Sipas Policisë, i arrestuari është shtetasi me ...