TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Policia njofton se gjatë ditës së djeshme në Kosovë kanë ndodhur 40 aksidente trafiku

Telegrafi - 16.05.2019

Në 24-orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 40 aksidente trafiku, 16 nga aksidentet ishin me persona të lënduar ndërsa në 24 nga aksidentet nuk raportohet për të lënduar.

Makina në Lezhë “fluturon” dhe merr përpara 4 mjete të tjera

Medial - 16.05.2019

Një aksident rrugor është regjistruar gjatë natës në bulevardin Gjergj Fishta në qytetin e Lezhes. Një automjet është përplasur me katër mjete të tjera që ishin të parkuara në anë të rrugës.

Aksident i frikshëm në Lezhë, një makinë përplas 4 të tjera

Top Channel - 16.05.2019

Një aksident ka ndodhur gjatë natës në bulevardin “Gjergj Fishta” në Lezhë. Një automjet që po lëvizte me shpejtësi është përplasur me 4 mjete që ishin të parkuara në anë të rrugës.

Aksident masiv në Lezhë, makina “fluturon” dhe merr përpara pesë të tjera

Java News - 16.05.2019

Gjashtë makina janë përfshirë në një aksident që është regjistruar gjatë natës në bulervardin ‘Gjergj Fishta’ në Lezhë. Një automjet që po lëvizte me shpejtësi është përplasur me pesë mjete të tjera ...

Përgjaken rrugët e Maqedonisë së Veriut, 7 të vdekur brenda 48 orëve

Ina - 15.05.2019

Shtatë të vdekur janë regjistruar brenda 48 orëve në Maqedoninë e Veriut, në tre aksidente fatale. Pesë viktima vetëm mbrëmë humbën jetën në aksidentin e rëndë që ndodhi mbrëmë pak para mesnate në ...

Përplasen makinat, dyshohet për një të pa jetë në Mallakastër

LajmiFundit - 15.05.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Fratar, në Mallakastër. Burime policore shpkegojne se si pasojë e përplasjes së dy makinave dyshohet se një person ka ndërruar jetë.

Aksident i rëndë në Mallakastër, një viktimë

Albeu.com - 15.05.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në fshatin Fratar të Mallakastrës. Nga shpejtësia e madhe janë përplasur dy automjete . Si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit tip “Benz" dhe ...

Aksident i rëndë, dyshohet për viktima

SOT - 15.05.2019

Një aksident ka ndodhur në fshatin Fratar të Mallakastrës. Nga informacionet paraprake mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Dyshohet për një viktimë, megjithatë ende nuk ka një ...

Aksident në Mallakastër, një i vdekur e dy të plagosur

BalkanWeb - 15.05.2019

Një aksident ka ndodhur rreth orës 15:10 në fshatin Fratar të Mallakastrës. Sipas informacioneve të para dy mjete, një furgon mallrash dhe një tip “Benz” janë përplasur me njëra-tjetrën dhe një ...

Aksident tragjik në Shkup, humbin jetën 5 persona

ABC News - 15.05.2019

Pesë persona është bilanci i aksidentit tragjik në Shkup ku një automjet i tipit Reno ka humbur drejtimin duke dalë nga rruga, dhe më pas është përplasur me një kamion.

7 viktima nga aksidentet e ndryshme, në dy ditët e fundit

Alsat - 15.05.2019

Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të ...

Aksident i rëndë mes dy makinash, dyshohet për viktima

Botasot - 15.05.2019

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Fratar të Mallakastrës. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën ndërsa dyshohet për viktima sipas News 24.

Aksident në Mallakastër, dyshohet për një të vdekur

Gazeta Express - 15.05.2019

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Fratar të Mallakstrës. Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, ndërkohë që dyshohet se nga përplasja ka ndërruar jetë një ...

Aksident trafiku në Gjilan, tre persona bëhen për spital

Gazeta Express - 15.05.2019

Një aksident trafiku në mes dy veturash ka ndodhur të martën në Gjilan Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së martës në Gjilan, ku dy vetura janë përplasur me njëra-tjetrën, bën të ditur Policia e Kosovës në ...

Prokuroria: Ja si ndodhi aksident me pesë të vdekur në periferi të Shkupit

Ina - 15.05.2019

Prokuroria Themelore Publike- Shkup ka njoftuar se menjëherë pas aksidentit prokuror përgjegjës menjëherë ka dalë në vendngjarje për të kryer hetim në Draçevë ku pesë persona kanë humbur jetën.

Bëhen të ditura identitetet e personave që ndërruan jetë mbrëmë në aksident

Alsat - 15.05.2019

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”.

Kur vetura përfundon në pozicion vertikal – aksident të tillë vështirë të keni parë (Foto)

Telegrafi - 15.05.2019

Një shofer i shpërndarjes pësoi lëndime të lehta të shtunën në mbrëmje, kur vetura e tij doli nga rruga dhe u “ngjit vertikalisht” në një shtyllë elektrike.

Është bërë ekspertizë për aksidentin në Draçevë, renoja ka kaluar në korsin e kundërt të rrugës

Medial - 15.05.2019

Shkup, 15 maj 2019 (MEDIAL) – Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e ...

Aksident në Shkup, kanë humbur jetën 5 persona (Video)

Portalb - 15.05.2019

Prokurori publik kujdestarë nga Prokuroria Publike Shkup bëri inspektim në vendin e aksidentit të rëndë trafiku që ndodhi në afërsi të Draçevës, ku pesë persona humbën jetën.

MPB jep detaje për aksidentin tragjik në Shkup, mësohet identiteti i pesë viktimave

Telegrafi - 15.05.2019

Shoferi dhe katër bashkudhëtarët të makinës “Renault 5” janë personat që kanë ndërruar jetë në aksidentin e mbrëmshëm që ndodhi në bulevardin “Boris Trajkovski”, para lagjes Draçevë të Shkupit.

Në 24-orët e fundit në Kosovë ndodhën 44 aksidente trafiku dhe u arrestuan 27 persona

Telegrafi - 15.05.2019

Gjatë 24-orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 44 aksidente trafiku. Në statistikat e përgjithshme që ka publikuar Policia e Kosovës bëhet e ditur se 18 prej aksidenteve ishin me persona të lënduar, ...

Aksident tragjik në Shkup, humbin jetën 5 persona (FOTO)

SOT - 15.05.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në Shkup, për pasojë kanë humbur jetën 5 persona. Siç raportojnë mediat vendase ngjarja ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit.

Video e tmerrshme nga aksidenti ku humbën jetën pesë persona në Shkup (Video)

Telegrafi - 15.05.2019

Gjatë mesnatës së djeshme në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit humbën jetën pesë persona në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni. Sipas informacioneve jozyrtare, në aksident ka ...

Pesë të vdekur në një aksident trafiku në hyrje të Draçevës

Medial - 15.05.2019

Shkup, 15 maj 2019 (MEDIAL) – Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Aksident në Lezhë, makina merr para 5 mjete të tjera të parkuara

Gazeta Express - 16.05.2019

Një aksident ka ndodhur gjatë natës në bulevardin “Gjergj Fishta” në Lezhë. Një automjet që po lëvizte me shpejtësi është përplasur me 5 mjete që ishin të parkuara në anë të rrugës.

Aksident masiv në Lezhë, makina “fluturon” dhe merr përpara pesë të tjera

Botasot - 16.05.2019

Gjashtë makina janë përfshirë në një aksident që është regjistruar gjatë natës në bulervardin ‘Gjergj Fishta’ në Lezhë. Një automjet që po lëvizte me shpejtësi është përplasur me pesë mjete të tjera ...

Aksident i rëndë trafiku në Shkup, jozyrtarisht 5 të vdekur

Alsat - 15.05.2019

Pas mesnatës një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit. Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë tre ...

Aksident i tmerrshëm në Shkup, humbin jetën disa persona (Foto)

Telegrafi - 15.05.2019

Sonte rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë humbur jetën pesë persona, përcjell ...

Pollog, pesë viktima për pesë muaj nga aksidentet

Flaka - 14.05.2019

Një 18 vjeçar nga Tetova ka ndërruar jetë si pasojë e një aksident fatal që ka ndodhur të dielën mbrëma në rrugët e Tetovës. Ai ka mbetur i vdekur në vendngjarje dhe nuk u kishte mbijetuar plagët ...

Aksident në aksin Lezhë – Tiranë, ja gjendja

LajmiFundit - 14.05.2019

Një aksident ka ndodhur në autostradën Lezhë-Tiranë, në afërsi të Milotit. Sipas burimeve mjeti me drejtues shtetasin N.K.,59 vjeç, banues në Milot është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin C.V.

Aksident në autostradën Lezhë-Laç, plagoset rëndë drejtuesi i mjetit

SOT - 14.05.2019

Një aksident i regjistruar rreth mesnatës ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç pasi një je automjet është përplasur me trafik ndarëset e autostradës, për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i mjetit.

Aksident në Lezhë, plagoset drejtuesi i mjetit

Top Channel - 14.05.2019

Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç, ku një automjet është përplasur me trafik-ndarësit. Si pasojë ka mbetur i plagosur rënde drejtuesi i mjetit, Qazim Hila.

Një aksident të tillë nuk keni parë ndonjëherë

Botasot - 14.05.2019

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe kjo për mënyrën se si kishte përfunduar një automjet. Si edhe e tregojnë fotografitë që ju sjellim për ju, makina është ...

Aksidenti më i çmendur që keni parë, vetura paralel me shtyllën

Gazeta Express - 14.05.2019

Aksidentet automobilistike janë shtuar mjaft, por ky që do të shikoni ndoshta është më i çuditshmi që iu kanë zënë sytë ndonjëherë. Bëhet fjalë për një automjet që ka përfunduar paralel me shtyllën ...

Aksident në Hajvali, një person përfundon në spital

Gazeta Express - 14.05.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen Hajvalia në Prishtinë, në mes të një fugoni dhe një motoçiklete Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar Zëdhënësja e Policisë për Rajonin ...

Aksident në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, një person mbetet i lënduar

Gazeta Express - 14.05.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, në afërsi të Kazermës “Adem Jashari” Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, ...

Përplasen dy makina në Lezhë – Tiranë, 2 persona të plagosur

BalkanWeb - 14.05.2019

LEZHË Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Lezhë – Tiranë, në afërsi të Milotit. Sipas burimeve, janë përplasur dy automjete, ndërsa kanë mbetur të plagosur dy persona që ...

Ky është aksidenti më i pazakontë që keni parë ndonjëherë (FOTO)

Mapo - 14.05.2019

Ky padyshim është aksidenti më i pazakontë që mund të keni parë. Kjo për shkak të mënyrë sesi makina përfundoi në pozicion vertikal ngjitur me shtyllën elektrike.

Aksidentohen dy automjete, një person në gjendje të rëndë

Java News - 14.05.2019

Një aksident i rëndë me pasojë një person të plagosur ka ndodhur pak minuta më parë në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Milot- Rrëshen, në Fushë Milot, ku mjeti me drejtues N.K.

Përplaset me trafikndarësen, plagoset rëndë drejtuesi i mjetit (EMRI)

Durres Lajm - 14.05.2019

Një aksident me një të plagosur ka ndodhur rreth mesnatës në aksin rrugor Lezhë-Laç, ku një automjet është përplasur me trafikndarëset e autostradës. Si pasojë e përplasjes ka marrë plagë të rënda ...

Aksident i rëndë, dyshohet për një viktimë

Durres Lajm - 15.05.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në fshatin Fratar, në Mallakastër. Si pasojë e përplasjes së dy makinave, dyshohet se një person ka ndërruar jetë ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të ...

“AKSIDENTET”, 7 viktima për 48 orë

Medial - 15.05.2019

Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të ...

Aksident në Mallakastër, viktima nga përplasja e dy makinave

Java News - 15.05.2019

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Fratar të Mallakstrës. Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, ndërkohë që dyshohet se nga përplasja ka ndërruar jetë një person.

Ja kush janë 5 viktimat në aksidentin e mbrëmshëm fatal në Shkup, MPB publikon inicialet

Ina - 15.05.2019

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”.

Është bërë ekspertizë për aksidentin në Draçevë, vetura ka kaluar në korsin e kundërt të rrugës

Tetova Sot - 15.05.2019

Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e humbën jetën.

MPB jep detaje për aksidentin tragjik në Shkup, mësohet identiteti i pesë viktimave

Botasot - 15.05.2019

Shoferi dhe katër bashkudhëtarët të makinës “Renault 5” janë personat që kanë ndërruar jetë në aksidentin e mbrëmshëm që ndodhi në bulevardin “Boris Trajkovski”, para lagjes Draçevë të Shkupit.

Policia jep detajet e para nga aksidenti fatal në Shkup, ku humbën jetën 5 persona

Gazeta Express - 15.05.2019

Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Aksident në Lezhë/ Makina po ecte me shpejtësi, merr përpara 5 automjete të tjera

SOT - 16.05.2019

Një aksident rrugor ka ndodhur gjatë natës në bulevardin 'Gjergj Fishta' në Lezhë. Një makinë që po lëvizte me shpejtësi është përplasur me 5 automjete të tjera që ishin të parkuara në anë të rrugës.

Aksident i rëndë në Shkup, jozyrtarisht 5 të vdekur (FOTO)

Ina - 15.05.2019

Pas mesnatës një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit. Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë tre ...

Aksident fatal në Shkup, humbin jetën 5 persona

Gazeta Express - 15.05.2019

Sonte rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni jo zyrtarisht mësohet se kanë humbur jetën ...