TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aktorja shqiptare “ndez” rrjetin me fustanin, ka veshur apo jo të brendshme?

Botasot - 09.10.2019

Aktorja shqiptare e ka bërë "nxehtë" në Instagram. Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, është shfaqur joshëse në postimin e fundit në Instagram. E veshur me një fustan elegant i cili i zbulon ...

Olta Gixhari pa pikë problemi pozon pa të brendshme

Zeri - 09.10.2019

Është një prej aktoreve shqiptare që gjithnjë komentohet për atraktivitetin që tregon, shkruan GazetaBlic. Aktorja nga Tirana kësaj radhe është shfaqur me plot elegancë, ndërsa ka veshur një fustan ...

Olta Gixhari e ka nxehtë, del pa të brendshme

Gazeta Express - 09.10.2019

Aktorja e njohur shqiptare ka vazhduar që të provokoj në të brendshme nëpër rrjetet sociale Bukuroshja dhe aktorja Olta Gixhari, njihet për fotot e saj provokative më shumë sesa për rolet e saj në ...

Olta Gixhari e ka nxehtë, del pa të brendshme

Botasot - 10.10.2019

Aktorja e njohur shqiptare ka vazhduar që të provokoj në të brendshme nëpër rrjetet sociale Bukuroshja dhe aktorja Olta Gixhari, njihet për fotot e saj provokative më shumë sesa për rolet e saj në ...

Aktorja shqiptare 'ndez' rrjetin me fustanin, ka veshur apo jo të brendshme?

Zeri - 10.10.2019

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, është shfaqur joshëse në postimin e fundit në Instagram. E veshur me një fustan elegant i cili i zbulon shumë këmbën, ka lënë të dyshohet nëse ka veshur apo ...

Olta Gixhari e ka nxehtë, del pa të brendshme (FOTO)

Tetova Sot - 10.10.2019

Aktorja e njohur shqiptare ka vazhduar që të provokoj në të brendshme nëpër rrjetet sociale Bukuroshja dhe aktorja Olta Gixhari, njihet për fotot e saj provokative më shumë sesa për rolet e saj në ...