TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Valverde nuk shqetësohet për shkarkimin: Ndjehem i relaksuar, e kam mbështetjen e klubit

Telegrafi - 08.11.2019

Ndeshje e fundit nuk kanë qenë bindëse te Barcelona, ku ka ngjallur edhe kritikë ndaj trajnerit Ernesto Valverde, por ky i fundit thotë se e ka mbështetjen e plotë të klubit.

Valverde shpjegon problemin Messi – Griezmann

Lajmi.net - 08.11.2019

Që nga transferimi i Griezmann tek Barcelona është shkruar për pakënaqësinë e Leo Messi, dhe një gjë e tillë nganjëherë vërehet edhe në fushë. Shumë tifozë të futbollit kanë zbuluar sekuenca të ...

Valverde flet për të ardhmen e tij, tregon se është takuar me Bartomeun

Lajmi.net - 08.11.2019

Trajneri i skuadrës katalane është subjekt i shumë kritikave, si pasojë e paraqitjeve jo të mira të skuadrës. Barazimi në Ligën e Kampionëve kundër Slavia Prague ishte një tjetër rezultat negativ që ...

Stoli në rrezik, Valverde: S’më intereson, jemi nervozë!

Botasot - 08.11.2019

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka folur para ndeshjes shumë të rëndësishme kundër Celtes. E ardhmja e tij në krye të stolit vendoset nga kjo sfidë, pasi humbja ndaj Levantes dhe barazimi ...

Drejtuesit e Barcelonës mbështesin Valverden

Telegrafi - 08.11.2019

Ernesto Valverde ende e ruan mbështetjen e bordit drejtues të Barcelonës, por ka shqetësime për nivelin e paraqitjeve të fundit. Blaugranët ishin jashtëzakonisht zhgënjyes në barazimin 0-0 kundër ...

Lojtarët e Barcelonës kanë pushuar më shumë sesa ata të Real Madridit

Gazeta Express - 08.11.2019

Futbollistët e Barcelonës i kanë shijuar nëntë ditë më shumë pushim sesa kolegët e tyre në Real Madrid, pas kthimit të të dyja skuadrave nga turnetë e tyre përkatëse parasezonale.

E BUJSHME/ Ky do të jetë trajneri i ri i Barcelonës (FOTO LAJM)

Albeu.com - 07.11.2019

Ernesto Valverde është gjjthmonë e më larg stolit të Barcelonës. Rezultatet dhe loja jo e mirë në këtë fillim sezoni, e kanë vënë trajnerin në pozitë të vështirë dhe pritet largimi i tij nga ...

Lojtarët e Barcelonës kanë pushuar më shumë sesa ata të Real Madridit

Zhurnal - 08.11.2019

Futbollistët e Barcelonës i kanë shijuar nëntë ditë më shumë pushim sesa kolegët e tyre në Real Madrid, pas kthimit të të dyja skuadrave nga turnetë e tyre përkatëse parasezonale.

Valverde flet për të ardhmen e tij, tregon se është takuar me Bartomeun

Botasot - 08.11.2019

Ernesto Valverde ka folur edhe një herë për të ardhmen e tij tek skuadra e Barcelonës. Trajneri i skuadrës katalane është subjekt i shumë kritikave, si pasojë e paraqitjeve jo të mira të skuadrës.

Valverde shpjegon problemin Messi – Griezmann

Botasot - 08.11.2019

Ernesto Valverde ka komentuar ‘mosmarrëveshjet’ mes Lionel Messi dhe Antoine Griezmann. Që nga transferimi i Griezmann tek Barcelona është shkruar për pakënaqësinë e Leo Messi, dhe një gjë e tillë ...