TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dybala pritet të kalojë në janar te PSG-ja

Telegrafi - 11.09.2019

Paulo Dybala po e mendon largimin nga Juventusi në afatin kalimtar të janarit, pasi sezoni i ri për të ka filluar nga banka rezervë. Sipas ESPN-it, Paris Saint-Germian po mendon që të bëjë një ofertë ...

Dybala ende i kërkuar nga United

Top Channel - 11.09.2019

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala mbetet i kërkuar nga Manchester United. Sipas medieve italiane klubi anglez do të hap përsëri negociatat për të transferuar sulmuesin nga “Zonja e Vjetër”.

Dybala ende i kërkuar nga United

Alsat - 11.09.2019

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala mbetet i kërkuar nga Manchester United. Sipas mediave italiane klubi anglez do të hap përsëri negociatat për të transferuar sulmuesin nga “Zonja e Vjetër”.

Dybala ende i kërkuar nga United

Botasot - 11.09.2019

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala mbetet i kërkuar nga Manchester United. Sipas mediave italiane klubi anglez do të hap përsëri negociatat për të transferuar sulmuesin nga “Zonja e Vjetër”.

Paulo Dybala nxirret në merkato, dy gjigantët europian e duan në janar

Zhurnal - 10.09.2019

Paris Saint-Germain dhe Tottenham Hotspur raportohet se po përgatisin sulmin për të siguruar shërbimet e yllit të Juventusit, Paulo Dybala që në merkaton e janarit.

Dybala ishte i gatshëm t’i bashkohej gjigantit evropian

Zeri - 10.09.2019

Emri i Paulo Dybalas u përmend shumë gjatë afatit kalimtar të verës, derisa e ardhmja e sulmuesit ishte në dyshim, transmeton zeri.info Juventusi dukej i gatshëm ta shiste Dybalan, por argjentinasi i ...

Dybala iu vetëofrua Realit, por Zidane tha jo

Botasot - 10.09.2019

Paulo Dybala iu vetëofrua Real Madridit këtë verë, sipas së mirënjohurës Don Balon. Sipas raportit të medies spanjolle e cila njihet për lajmet e bujshme, sulmuesi argjentinas ka negociuar me Los ...

Tottenham e PSG vazhdojnë të bëjnë plane për Dybalan

Tetova Sot - 09.09.2019

ulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala mund të largohet në afatin e Janarit. Tottenhami dhe PSG janë duke bërë plane për ta bindur “Zonjën e Vjetër” dhe argjentinasin.

Dybala ende i kërkuar nga United

Flaka - 11.09.2019

Sipas medieve italiane klubi anglez do të hap përsëri negociatat për të transferuar sulmuesin nga “Zonja e Vjetër”. “Djajtë e Kuq”, dështuan gjatë verës ta transferojnë argjentinasin, por mbesin të ...