TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Trekëndëshi që do zgjidhni, tregon disa të vërteta për ju

Gazeta Express - 17.06.2019

Psikologët mund të zbulojnë shumë gjëra për ju, me vetëm duke parë se çfarë forme gjeometrike zgjidhni. Kjo është e mundur, pasi gjithçka që zgjidhni lidhet me ju dhe personalitetin tuaj.

Horoskopi për ditën e sotme, 17 qershor 2019

BalkanWeb - 17.06.2019

Uleni pak ritmin në punë. Edhe nëse të tjerët synojnë të dalin para jush, duhet të mendoni më shumë për veten tuaj. Ndoshta është më mirë që të reflektoni mbi gjërat që keni arritur, por edhe për ato ...

Grupi i gjakut dhe personaliteti, zbuloni sekretet që fshihen me to

Botasot - 16.06.2019

Më tregoni se cilit grup gjaku i përkisni dhe do t’iu tregoj se si ndikon në personalitetin tuaj. Në shumë kultura të botës, veçanërisht në Japoni, mendohet se lloji i gjakut i një personi mund të ...

HOROSKOPI JAVOR i Paolo Fox, 17-23 qershor 2019

Bota.al - 16.06.2019

DASHI Puna dhe marrëdhëniet ndërpersonale janë të vështira për t’u menaxhuar këtë javë. Ju duhet të bëni shumë përpjekje për të mbajtur marrëdhënie të mira me ata përreth jush dhe kjo situatë kërkon ...

Horoskopi javor, 17 qershor deri 23 qershor 2019

Java News - 16.06.2019

Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Ju do të jeni veçanërisht të hutuar gjatë javës dhe madje edhe marrëdhënia juaj në ...

Si nis java juaj? HOROSKOPI DITOR i Paolo Fox, e hënë 17 qershor 2019

Bota.al - 16.06.2019

Dashi Dita do të fillojë shumë mirë me një vitalitet të madh, që thyen një periudhë të pezullt. Në fakt, disa projekte kanë ngecur dhe jeni duke pritur lajme, që të dini se si të lëvizni.

Horoskopi ditor, e Hënë 17 Qershor 2019

Java News - 16.06.2019

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Dëshira juaj për paqe dhe qetësi do t’ju sjellë sot për të kërkuar këshilla ...

Trekëndëshi që do zgjidhni, tregon disa të vërteta për ju

Lajmi.net - 17.06.2019

Kjo është e mundur, pasi gjithçka që zgjidhni lidhet me ju dhe personalitetin tuaj. Shikoni foton, dhe zgjidhni një nga trekëndëshat! Pasi ta zgjidhni, shikoni më poshtë, dhe do gjeni përgjigje.

Befasohuni nga shenja juaj e horoskopit për ditën e sotme

Gazeta Express - 17.06.2019

Uleni pak ritmin në punë. Edhe nëse të tjerët synojnë të dalin para jush, duhet të mendoni më shumë për veten tuaj. Ndoshta është më mirë që të reflektoni mbi gjërat që keni arritur, por edhe për ato ...

Shenjat e horoskopit me të cilat nuk duhet të dashurohemi kurrë

Durres Lajm - 15.06.2019

Mos dashuro kurrë një: Bricjap Deshët pëlqejnë të thyejnë rregullat, ndërkohë që Bricjapët adhurojnë të vendosin rregullat. Me këtë kuptojmë se asgjë nuk do të mundë të funksionojë! Si partnerë do ...

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e diel, 16 qershor 2019

Bota.al - 15.06.2019

DASHI Ditë rinisjeje, pjesërisht në punë, por në dashuri totale. Paolo Fox fton ata që kanë një histori të rëndësishme dhe duan të përjetojnë një ndjenjë të mirë, për të shijuar privilegjin e ...

Puna, dashuria dhe projektet e reja, horoskopi për sot

Mapo - 17.06.2019

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje.

Horoskopi, e hënë 17 qershor 2019

Botasot - 17.06.2019

Dashi Dashuria: Dëshira juaj për paqe dhe qetësi do t’ju sjellë sot për të kërkuar këshilla nga miqtë dhe të njohurit. Nëse jeni në një çift mos përfitoni nga mirësia e partnerit.

Trekëndëshi që do zgjidhni, tregon disa të vërteta për ju

Zeri - 17.06.2019

Psikologët mund të zbulojnë shumë gjëra për ju, me vetëm duke parë se çfarë forme gjeometrike zgjidhni. Kjo është e mundur, pasi gjithçka që zgjidhni lidhet me ju dhe personalitetin tuaj.

Horoskopi për ditën e sotme, mësoni se çfarë parashikojnë yjet

SOT - 17.06.2019

Dashi Uleni pak ritmin në punë. Edhe nëse të tjerët synojnë të dalin para jush, duhet të mendoni më shumë për veten tuaj. Ndoshta është më mirë që të reflektoni mbi gjërat që keni arritur, por edhe ...

Dashuria, paratë dhe shëndeti … ky është horoskopi për sot

Lajmi.net - 03.07.2019

Dashi Mos e teproni me analiza ndaj ngjarjeve të ndryshme gjatë ditës, pasi do të kuptoni shumë shpejt se nuk ia vlen një mundim i tillë. Përpiquni të mësoni gjëra të reja si për profesionin, ashtu ...