TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë

Lajm - 11.01.2019

Demi Rose është sërish në qendër të vëmendjes. Bukuroshja 23-vjeçarja tregoi format e saj dje në Meksikë. Ylli ishte veshur me bikini të zeza dhe dukej e mrekullueshme.

Demi Rose më seksi se kurrë, tregon format e saj të famshme

SOT - 11.01.2019

Dihet tashmë që Demi Rose sigurohet që t’i ekspozojë kthesat e saja “të mirënjohura” duke veshur bikini kryesisht të vogla. Dhe, në paraqitjen e saj të fundit, ajo u kujdes që të bënte të njëjtën gjë.

FOTOT: Zhvishet Demi Rose, rrit temperaturat në këto ditë të ftohta

Gazeta Tema - 11.01.2019

Ajo nuk heziton asnjëherë që të tregojë format e saj. Dhe Demi Rose shpalosi asetet e saj në plazhet e Meksikës teksa ishe veshur me bikini dhe shijonte një pije nën shoqërinë e DJ Beau Chris ...

Çmendet Demi Rose, heq bikinit dhe nxjerr gjoksin e bëshëm

Botasot - 11.01.2019

Është dimër, por Demi Rose ka vendosur të ikë nga të ftohtit e Evropës. Modelja e njohur britanike ka zgjedhur Meksikën që të shijojë rrezet e diellit, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Aktorja ngre temperaturat, edhe në kafe shkon me tanga (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.01.2019

Demi Rose edhe një herë shfaqet bombastike në bikini . Demi Rose është sërish në qendër të vëmendjes. Bukuroshja 23-vjeçarja tregoi format e saj dje në Meksikë.

Demi i vë “flakën” Tulumit (FOTO)

Top Channel - 09.01.2019

Ajo e ka vërtetuar tanimë që kudo ku shkon ngre temperaturat. Edhe në Tulum në Meksikë, Demi Rose është siguruar që të jetë “flakë” fare. Modelja britanike ka postuar një foto tepër seksi me bikini ...

Demi i vë “flakën” Tulumit (FOTO)

Flaka - 10.01.2019

Modelja britanike ka postuar një foto tepër seksi me bikini në llogarinë e saj në Instagram. “Duke kaluar kohën më të mirë,” shkruan ylli 23 vjeçar në postim.