TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Xherard ia bën të qartë Grezdës: Fito vendin e titullarit dhe na bind që je i denjë për Rejnxhërsin

Gazeta Tema - 12.01.2019

Eros Grezda nuk po kalon një moment të mirë, pasi që nga transferimi te Rejnxhërs, është përballur m kritika të shumta dhe sikur të mos mjaftonin kritikat, ai ka pësuar edhe një dëmtim në stërvitje ...

Lajm i keq për Kombëtaren, Eros Gtrezda dëmtohet dhe përfundon me paterica

SOT - 12.01.2019

Një nga futbollistët më të mirë të Kombëtares gjatë dy viteve të fundit, Eros Grezda, ka pësuar një dëmtim të rëndë në stërvitjen e skuadrës së tij Gllasgou Rejnxhërs, ku skocezët ndodhen në Spanjë ...

Dëmtimet nuk e lënë të qetë, Eros Grezda shfaqet mbi paterica

SuperSport - 11.01.2019

Eros Grezda po kalon një periudhë vërtetë të pafat sa i përket dëmtimeve, të cilat po e shoqërojnë pas edhe në këto ditë të para të 2019-ës. Sulmuesi gjakovar, i cili është pjesë e skocezëve të ...

Lëndohet lojtari shqiptar i skuadrës së Gerrardit

Gazeta Express - 11.01.2019

Nuk ka qetësi për Eros Grezdën, përveç problemeve në lojë që po ndesh me Rangers, tani ka ardhur edhe një dëmtim që duket se do e mbajë larg fushave në një moment kur Steven Gerrard ka nevojë për ...

Sulmuesi nga Kosova i pafat, lëndohet dhe “shfaqet” me paterica

Zeri - 11.01.2019

Eros Grezda është rikthyer në stërvitje pas pushimeve te Rangers, por gjërat nuk kanë shkuar mirë për sulmuesin e Kombëtares shqiptare. Nga Spanja, ku ekipi i tij po kryen fazën përgatitore nuk kanë ...

Shqiptari në paterica

Botasot - 11.01.2019

Nuk ka qetësi për Eros Grezdën, përveç problemeve në lojë që po ndesh me Rangers, tani ka ardhur edhe një dëmtim që duket se do e mbajë larg fushave në një moment kur Gerrard ka nevojë për të.

Gerrard presion Grezdës: Lufto për vendin e titullarit, dhe na bind që je i denjë të luash për Rangers

Albeu.com - 12.01.2019

Eros Grezda nuk po kalon një moment të mirë, pasi që nga transferimi te Ranger, është përballur me kritika të shumta dhe sikur të mos mjaftonin kritikat, ai ka pësuar edhe një dëmtim në stërvitje me ...

Nevina Shtylla në lidhje me futbollistin shqiptar?

Durres Lajm - 10.01.2019

Në festat e fundvitit, futbollistët shqiptarë u kthyen në atdhe për disa ditë, ndër ta edhe futbollisti i njohur Eros Grezda, i cili erdhi nga Skocia.

Probleme sërish për Grezdën, shfaqet me paterica

Albeu.com - 11.01.2019

Eros Grezda është rikthyer në stërvitje pas pushimeve tek Rangersi, por gjërat nuk kanë shkuar mirë për sulmuesin e kombëtares sonë. Nga Spanja, ku ekipi i tij po kryen fazën përgatitore nuk kanë ...

Gerrard i ka disa fjalë për shqiptarin

Botasot - 12.01.2019

Eros Grezda nuk po kalon një moment të mirë, pasi që nga transferimi te Rangers, është përballur me kritika të shumta dhe sikur të mos mjaftonin kritikat, ai ka pësuar edhe një dëmtim në stërvitje me ...

Nevina Shtylla në lidhje me futbollistin shqiptar? Shikoni si e ngacmon Edi Manushi

Botasot - 11.01.2019

Në festat e fundvitit futbollistët shqiptarë u kthyen në atdhe për disa ditë, ndër ta edhe futbollisti i njohur Eros Grezda i cili erdhi nga Skocia. Gjatë qëndrimit në Tiranë ai u pa në shoqërinë e ...

Moderatorja seksi në lidhje në futbollistin kosovar, shikoni reagimin e Edi Manushit

Zeri - 11.01.2019

Në festat e fundvitit futbollistët shqiptarë u kthyen në atdhe për disa ditë, ndër ta edhe futbollisti i njohur Eros Grezda i cili erdhi nga Skocia. Gjatë qëndrimit në Tiranë, futbollisti nga Kosova ...

Moderatorja seksi në lidhje me futbollistin e njohur të Shqipërisë

Antpress - 11.01.2019

Në festat e fundvitit futbollistët shqiptarë u kthyen në atdhe për disa ditë, ndër ta edhe futbollisti i njohur Eros Grezda i cili erdhi nga Skocia. Gjatë qëndrimit në Tiranë, futbollisti nga Kosova ...