TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kane shkëlqen në fitoren e Tottenham-it

Ina - 13.01.2018

Tottenham Hotspur ka ngadhënjyer ndaj Evertonit me rezultat 4:0, në xhiro ne 23-të të Premier Ligës. Son në minutën e 26-të, Harry Kane në minutat 47’, 59’, dhe Christian Eriksen në të 81-tën, ...

STATISTIKË / Kane thyen rekordin e Sheringham (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.01.2018

Tottenham Hotspur fitoi sot ndaj Evertonit me shifrat e thella 4-0 në "Wembley Stadium". Një ndër faktorët për këtë sukses është sulmuesi anglez, Harry Kane që realizoi dy gola sot për Spursat .

Tottenham poker skuadrës së Evertonit, shumë afër Top-4 (VIDEO)

Albeu.com - 13.01.2018

Tottenham Hotspur shkatërroi sot Evertonin me shifrat e thella 4-0 në "Wembley Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 23-të të Premier Leagues. Golat në këtë sfidë i realizoi; Son Heung- Min (26'), ...

VIDEO/ Tottenham ‘poker’ kundër Everton, Harry Kane thyen një tjetër rekord

BalkanWeb - 13.01.2018

Tottenham nuk është kursyer aspak në sfidën e sotme në “Premier League” duke mposhtur me shifrat e thella 4-0 skuadrën e Everton. Ndeshja u zhbllokua në minutën e 26-t me anë të sulmuesit nga Korea e ...

Tottenhami e shkatërron Evertonin

Lajmi.net - 13.01.2018

Tottenham ka shënuar fitore të rëndësishme në xhiron e 23-të të Premierligës, duke e mposhtur Evertonin. Skuadra nga Londra, ka mposhtur 4:0 Evertonin në stadiumin ‘Wembley’.

Harry Kane thyen rekordin më të rëndësishëm të Tottenhamit

Lajmi.net - 13.01.2018

. Harry Kane edhe zyrtarisht ka bërë historinë te skuadra e Tottenhamit. Sulmuesi anglez me dy golat e shënuara në ndeshjen që Tottenham po e fiton 3:0 ndaj Evertonit, ka hyrë në histori të skuadrës ...

Tottenham nuk kanë të ndalur shënojnë edhe golin e tretë kundër Evertonit (VIDEO)

Albeu.com - 13.01.2018

Tottenham Hotspur nuk ka të ndalur , shënonjnë edhe golin e tretë ndaj Evertonit në "Wembley Stadium". Është përsëri ai, Harry Kane që shënon golin e tretë për skuadrën dhe të dytin personal në ...

Londinezët shënojnë edhe golin e dytë ndaj Evertonit (VIDEO)

Albeu.com - 13.01.2018

Tottenham Hotspur ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Evertonit në "Wembley Stadium". Është sulmuesi 24-vjeçar, Harry Kane ai që ka dyfishuar rezultatin në minutën e 47'-të kundër Evertonit .

Tottenham kalon në avantazh ndaj Evertonit (VIDEO)

Albeu.com - 13.01.2018

Tottenham ka kaluar në avantazh ndaj skuadrës së Evertonit në "Wembley Stadium". Autori i golit është Son Heung-Min që ka shënuar për vendasit në minutën e 26'-të.

Harry Kane thyen rekord te Tottenhami

Koha.net - 13.01.2018

Harry Kane ka thyer edhe një rekord te klubi i tij Tottenhami. Me dy golat e shënuara sot ai është bërë golashënuesi më i mirë në histori të klubit londinez në Premier Ligë, me gjithsej 98 gola, ...

Totenhami dyfishoi rezultatin (Video)

Alb Portali - 13.01.2018

Tottenhami e ka dyfishuar rezultatin në ballafaqim me Evertonin, transmeton Sovranil.info. Loading... Kësaj here realizues ishte Harry Kane në minutën e 48′.

Reali kërkon treshen e Tottenhamit

Koha.net - 13.01.2018

Raportohet se Real Madridi kërkon të bëjë ndryshime të mëdha në klub, përveç lojtarëve që po synon për ta përforcuar skuadrën po e mendon edhe zëvendësuesin e Zinedine Zidane.

Harry Kane thyen rekordin më të rëndësishëm të Tottenhamit

Portalb - 13.01.2018

Harry Kane edhe zyrtarisht ka bërë historinë te skuadra e Tottenhamit. Sulmuesi anglez me dy golat e shënuara në ndeshjen që Tottenham po e fiton 3:0 ndaj Evertonit, ka hyrë në histori të skuadrës ...

Presidenti i Tottenhamit, Levy flet për të ardhmen e Harry Kane

Albeu.com - 11.01.2018

Harry Kane bën pjesë në planet e klubit të londrë, Tottenham Hotspur, dhe shihet nga tifozët për të qenë pjesë e legjendave. Klubi anglez nuk ka ndërmend të heqë dorë nga bomberi që po kërkohet me ...

Presidenti i Tottenhamit ia mbyll derën Realit për Kane

Telegrafi - 11.01.2018

Presidenti i Tottenham Hotspur, Daniel Levy ka hedhur poshtë spekulimet që lidhin Harry Kane dhe Dele Alli me disa nga klubet më të mëdha të Evropës, veçanërisht me Real Madridin.

Presidenti i Tottenhamit ia mbyll derën Realit për Kane

Almakos - 11.01.2018

Presidenti i Tottenham Hotspur, Daniel Levy ka hedhur poshtë spekulimet që lidhin Harry Kane dhe Dele Alli me disa nga klubet më të mëdha të Evropës, veçanërisht me Real Madridin.