TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

LIVE/ Rama i kujton Bashës dhe Berishës ‘Gërdecin’ dhe ‘21 Janarin’: S’ju kam thënë kurrë ‘vrasës’

BalkanWeb - 13.10.2017

TIRANE- Kryeministri Edi Rama i ka kthyer përgjigje rivalit të tij politik, Lulzim Basha ndërsa u mor sërish me incidentin e djeshëm pas pretendimit të opozitës se ky ai ofendoi Sali Berishën.

LIVE / Rama: Fatura për 21 Janarin dhe Gërdecin, 10 milionë euro!

Java News - 13.10.2017

Kryeministri Edi Rama i ka kthyer përgjigje rivalit të tij politik, ndërsa u mos sërish me incidentin e djeshëm pas pretendimit të opozitës se ky ai ofendoi Sali Berishën.

Kujton Gërdecin, Rama i drejtohet Bashës dhe Berishës: S’ju kam thënë kurrë ‘vrasës

LajmiFundit - 13.10.2017

Një përgjigje e fortë ka ardhur nga kryeministri Rama, për kreun e PD-së, Basha. Kreu i qeverisë tha se fjalën ‘të rrjedhur’ e përdori edhe Basha, ashtu si ai dje.

Kuvend, Rama-Berishës: Larg qoftë të të shaj ty dhe Lulin, nuk ju kam thënë kurrë vrasës

SOT - 13.10.2017

Kryeministri Edi Rama i është kundërpërgjigjur kreut opozitar Lulzim Basha në lidhje me akuzat e këtij të fundit pas pretendimit të opozitës se Rama ka ofenduar Sali Berishën.