TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FBK me ultimatum për lojtarët që ende nuk janë fotgrafuar

Telegrafi - 09.10.2019

Federata e Basketbollit të Kosovës ka bërë një njoftim të rëndësishëm për basketbollistët e Superligës së Kosovës. Shtëpia e madhe e basketbollit kosovar u ka vendosur ultimatum basketbollistëve që ...

Federata e ka një porosi për basketbollistët që nuk janë fotografuar!

Gazeta Express - 09.10.2019

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) e ka një porosi për basketbollistët që nuk janë fotografuar. Në fakt, shtëpia e basketbollit kosovar i ka njoftuar sot lojtarët e klubeve të cilët nuk janë ...

Kosova merr pjesë në parakualifikimet e Kupës së Botës në basketboll

Zeri - 07.10.2019

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) sot ka aplikuar në FIBA për të marrë pjesë në parakualifikimet për FIBA Basketball World Cup 2023, të cilat gara do të fillojnë në Shkurt të vitit 2020 dhe do ...

Federata i obligon lojtarët që të fotografohen

Zeri - 09.10.2019

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) e ka një porosi për basketbollistët që nuk janë fotografuar. Në fakt, shtëpia e basketbollit kosovar i ka njoftuar sot lojtarët e klubeve të cilët nuk janë ...