TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Joshua apo Whyte? Ja cili godet më fortë sipas kundërshtarit të përbashkët

Lajmi.net - 11.02.2019

Joseph Parker ka bërë të ditur se cili godet më fortë në mes të Anthony Joshua dhe Dillian Whyte. Ish kampioni i WBO, Parker, ka pësuar humbje një pas një nga Joshua dhe Whyte gjatë vitit të kaluar.

Joshua apo Whyte? Ja cili godet më fortë sipas kundërshtarit të përbashkët

Medial - 11.02.2019

Joseph Parker ka bërë të ditur se cili godet më fortë në mes të Anthony Joshua dhe Dillian Whyte. Ish kampioni i WBO, Parker, ka pësuar humbje një pas një nga Joshua dhe Whyte gjatë vitit të kaluar.

Joshua apo Whyte? Sipas Parker ky është ai që godet më fortë

Albeu.com - 11.02.2019

Joseph Parker ka bërë të ditur se cili godet më fortë në mes të Anthony Joshua dhe Dillian Whyte. “Epo, dukshëm, Dillian më rrëzoi. Sigurisht se ai godet shumë fort” ka thënë Parker për ‘talkSPORT’.