TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bayern vuan, por fiton në Greqi falë Lewandowskit (VIDEO)

Albeu.com - 22.10.2019

Bayern Munich ka marrë një fitore tepër të vështirë në Greqi ndaj Olympiacos teksa ka fituar me rezultatin e ngushtë 3-2. Përpara një stadiumi të zjarrtë me mbi 33,000 spektatorë të pranishëm, El ...

Notat e lojtarëve, Olympiacos 2–3 Bayern Munich: Lewandowski shkëlqen

Telegrafi - 22.10.2019

Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafir me rezultat 3-2. Ka qenë sulmuesi i zakonshëm, Robert Lewandowski që ka shënuar dy herë duke u shpallur edhe lojtar i ...

Bayerni mposht Olympiacosin

Lajmi.net - 22.10.2019

Bavarezët kanë mposhtur 2:3 Olympiacos në udhëtim në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve. Youseff El Arabi në minutën e 23’ kaloi vendasit në epërsi.

Bayerni fiton ndaj Olympiacosit si mysafir, merr fitoren e tretë

Telegrafi - 22.10.2019

Bayern Munich ka arritur ta marr një fitore të madhe ndaj Olympiacosit si mysafirë me rezultat 3-2. Kjo fitore pothuajse me një këmbë e dërgon Bayernin në raundin tjetër, pasi tani ka nëntë pikë pas ...

Video/ Dhunë shtazareke ndaj tifozëve të Bajernit, huliganët e Olimpiakosit godasin me hunj e flakadanë

BalkanWeb - 22.10.2019

Ishte vetëm një ndeshje të rinjsh, por për huliganët e Olimpiakosit kjo ka qenë mundësia më e mirë për të treguar dhe njëherë sesa të dhunshëm janë. Ata kanë sulmuar dhe masakruar tifozët bavarezë ...

Bayerni fiton ngushtë ndaj Olympiacosit, Tottenhami arrin fitoren e parë

Koha.net - 22.10.2019

Bayerni ka fituar 2 me 3 ndaj Olympiacosit në xhiron e tretë të Grupit B në Ligën e Kampionëve. Robert Lewandowski shënoi dy gola, ndërsa një tjetër u shtua nga Corentin Tolisso për Bayernin.

Robert Lewandowski dopietë, Bayern Munich përmbys rezultatin në Greqi (VIDEO)

Albeu.com - 22.10.2019

Bayern Munich ka përmbysur rezultatin ndaj Olympiakosit, shkruan Albeu.com. Është sërish Robert Leëwvandwski i cili i jep avantazhin Bayernit duke realizuar dopietë në këtë takim dukë.

Bayerni e bombardon portën greke të Olympiacosit

Gazeta Express - 22.10.2019

Bayern Munich e ka dyfishuar epërsinë kundër Olympiacos, në një ndeshje të Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në Piraeus. Tolisso shënoi për 3:1 për Bayernin në minutën e 74-të, duke e ...

Lewandowski e kalon Bayernin në epërsi kundër Olympiacos

Gazeta Express - 22.10.2019

Bayern Munich ka kaluar në epërsi kundër Olympiacos, në një ndeshje të Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në Piraeus. Robert Lewandowski shënoi për 2:1 për Bayernin në minutën e 62-të, ...

Bayerni përmbysë Olympiacosin

Zeri - 22.10.2019

Bayern Munichu ka kaluar në epërsi 2:1 në udhëtim te Olympiacosi në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Robert Lewandowski ka ...

Turpërohet Byern Munich, Olympiakos zhbllokon shifrat (VIDEO)

Albeu.com - 22.10.2019

Bayern Munich po ndëshkohet në tranfertën greke nga Olympiakos , shkruan Albeu.com. Vendasit kanë kaluar në epërsi me anë të sulmuesit Youseff El Arabi, duke befasuar gjermanë2t.

Bayern e barazon rezultatin kundër Olympiacos

Gazeta Express - 22.10.2019

Bayern Munich e ka barazuar në 1:1 rezultatin kundër Olympiacos, në një ndeshje të Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në Piraeus. Robert Lewandowski shënoi për 1:1 në minutën e 34-të, ...

Olympiacos trondit Bayernin

Zeri - 22.10.2019

Olympiacosi ka kaluar në epërsi 1:0 në shtëpi ndaj Bayern Munichut në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Youssef El Arabi ka ...

Olympiacos në epërsi kundër Bayern Munich

Gazeta Express - 22.10.2019

Olympiacos ka kaluar në epërsi kundër Bayern Munich, në një ndeshje të Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në Piraeus. Youssuf El Arabi shënoi me kokë për 1:o në minutën e 23-të, ...

Pamje: Grekët i gjakosin tifozët e Bayernit në ndeshjen e Champions

Gazeta Express - 22.10.2019

Tifozët e Bayern Munich janë gjakosur nga dhuna që tifozët grekë e shkaktuan ndaj tyre gjatë ndeshjes së Ligës së Kampionëve mes Bayernit U19 dhe Olympiacosit U19.

Çfarë po ndodh? Përplasje të frikshme mes tifozerisë së Olympiakos dhe Bayern Munich (VIDEO)

Albeu.com - 22.10.2019

Pamje të turpshme ato që vijnë nga Athina, në ndeshjen e të rinjve mes Olimpiakosit dhe Bajernit të Munich. Në stadiumin “Peristeri”, në minutën e 84-t të ndeshjes që po luanin ekipet U-19, ndodhi ...

Bayern për rekordin e përkryer në Champions i shkon Olympiacosit, formacionet

Gazeta Express - 22.10.2019

Bayern Munich ka udhëtuar drejt Greqisë me qëllim që ta vazhdojë startin e përkryer në Ligën e Kampionëve me fitore eventuale kundër Olympiacos. Olympiacos është nikoqir i gjigantit gjerman në ...

Formacionet zyrtare: Olympiacos – Bayern Munich

Zeri - 22.10.2019

Bayern Munichu do të luajë në udhëtim te Olympiacosi në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Bavarezët do të kërkojnë të ruajnë ...

Formacionet startuese: Bayerni në kërkim të fitores ndaj Olympiacosit

Telegrafi - 22.10.2019

Bayern Munichu është mysafir i Olympiacosit në ndeshjen e tretë grupore në kuadër të Ligës së Kampionëve. Bavarezët numërojnë dy fitore nga dy ndeshjet e para në Grupin B dhe janë në krye, ndërkohë ...

Plas sherri në Greqi, tifozët e Olympiacosit gjakosin ata të Bayern Munichut

Zeri - 22.10.2019

Ndeshja e Ligës së Kampionëve për të rinj mes Olympiacosit dhe Bayern Munichut ka sjellë pamje aspak të hijshme, transmeton zeri.info Në minutën e 84-t gjatë takimit mes grupmoshave U-19 të dy ...

Olympiacos - Bayern Munich, formacionet e mundshme

Albeu.com - 22.10.2019

Sonte në mbrëmje rikthehen emocionet në kompeticionin më të rëndësishëm europian në rang klubesh, UEFA Champions Leagues. Bayern Munich udhëton drejt Greqisë pasi në stadiumin “Georgios Karaiskakis” ...

Bayern Munich për fitore në Greqi: Formacionet e mundshme të duelit kundër Olympiacosit

Zeri - 22.10.2019

Në kuadër të Ligës së Kampionëve, Olympiacosi është sonte nikoqir i kampionit të Gjermanisë Bayern Munich. Me fillim nga ora 21:00 në “Georgios Karaiskakis Stadium”, Olympiacos dhe Bayern Munich do ...

Olympiacos – Bayern Munich, formacionet e mundshme

Telegrafi - 22.10.2019

Olympiacos dhe Bayern Munich do të përballen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve. Skuadra greke do të jetë nikoqir i Bavarezëve në ndeshjen që zhvillohet në stadiumin ‘Georgios Karaiskakis ...

Tifozët e Olimpiakosit gjakosin ata të Bayernit

Botasot - 22.10.2019

Pamje të turpshme ato që vijnë nga Athina, në ndeshjen e të rinjve mes Olimpiakosit dhe Bayern Munich. Në stadiumin “Peristeri”, në minutën e 84-t të ndeshjes që po luanin ekipet U-19, ndodhi diçka e ...

Pamje: Grekët i gjakosin tifozët e Bayernit në ndeshjen e Champions (VIDEO)

Tetova Sot - 22.10.2019

Tifozët e Bayern Munich janë gjakosur nga dhuna që tifozët grekë e shkaktuan ndaj tyre gjatë ndeshjes së Ligës së Kampionëve mes Bayernit U19 dhe Olympiacosit U19.

Bayern mposht Olympiacos, Tottenham shkatërron serbët

Mapo - 22.10.2019

Bayern Munich ka marrë një fitore tepër të vështirë në Greqi ndaj Olympiacos teksa ka fituar me rezultatin e ngushtë 3-2. Përpara një stadiumi të zjarrtë me mbi 33,000 spektatorë të pranishëm, El ...