TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksidenti në Kavajë, 23-vjeçari humbi jetën duke shkuar të festonte ditëlindjen

LajmiFundit - 15.05.2019

Vilson Cara kishte vendosur të festonte ditëlindjen bashkë me dy shokë të tij, por festa u kthye në mort për 23 vjeçarin, njërin prej të rinjve që ishte në automjet më të dhe një kalimtare 46 vjeçare.

Aksidenti me 3 viktima në Kavajë. Eksperti: Rruga, brenda standardeve

Top Channel - 15.05.2019

Ka shkuar në 3 numri i viktimave të aksidentit të mbrëmjes së të martës, i cili ka ndodhur në hyrje të Kavajës. Pas nënës së dy fëmijëve, kanë ndërruar jetë edhe dy personat që ishin në makinë.

Nga ditëlindja në morg, detaje të reja nga aksidenti tragjik i Kavajës

ABC News - 15.05.2019

Policia ende nuk ka nxjerrë shkakun e aksidentit tragjik me tre viktima në Kavajë. Por ekspertiza e vendngjarjes ka saktësuar se gruaja që mbeti viktimë bashkë me dy vajzat, po ecnin në mes të ...

Kavaja në zi: Varrosen sot tre viktimat e aksidentit fatal

LajmiFundit - 15.05.2019

Qyteti i Kavajës po përjeton sot një nga ngjarjet më të dhimbshme. Dy djem të rinj, Vilson Cara që sot duhet të festonte 24-vjetorin dhe shoku i tij Gentian Belba, në mesditë do të prehen përjetë në ...

VIDEO: Dalin pamjet tronditëse të aksidentit që shkaktoi 3 viktima

Gazeta Tema - 15.05.2019

Kanë dalë pamjet e aksidentit fatal që i mori jetën tre personave mbrëmjen e djeshme në aksin Kavajë-Rrogozhinë. Në këtë video shihet momenti kur nëna me dy vajzat, 21 dhe 15 vjeç, kalojnë rrugën dhe ...

Ishin nisur drejt Tiranës për të festuar ditëlindjen, por shkaktuan aksident me 3 viktima

Gazeta Express - 15.05.2019

Në orët e vona të mbrëmjes një aksident i rëndë ndodhi në Kavajë. Një mjet tip Benz me shpejtësi tej normave të lejuara përplasi një nënë me dy vajzat e saj.

Rëndohet bilanci i aksidentit në Kavajë, ndërron jetë edhe drejtuesi i mjetit

Top Channel - 15.05.2019

Bilanci i aksidentit tragjik automobilistik të regjistruar mbrëmjen e së martës në dalje të Kavajës, ku humbën jetën dy persona dhe u plagosën dy të tjerë, është rënduar gjatë orëve të natës.

Kavaja në zi nga aksidenti, humb jetën i treti në spital, drejtues i mjetit që “fluturoi” në trotuar

LajmiFundit - 15.05.2019

Rendohet bilanci i aksidentit tragjik me vdekjen e tre personave mbrëmjen e të martës në Kavajë. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:30, ku drejtuesi i një mjeti tip Benz të marrë me qera, me targë AA 615 ...

Ditëlindja që u kthye në tragjedi, doli për të festuar por humbi jetën (FOTO)

Durres Lajm - 15.05.2019

EMRAT/ Aksidenti tragjik në Kavajë, shënohet viktima e tretë Vilson Cara, viktima që do festonte sot ditëlindjen Vilson Cara, i cili humbi jetën mëngjesin e kësaj të mërkure në spital si pasojë e ...

Aksidenti tragjik në Kavajë, identifikohen personat që humbën jetën

ABC News - 15.05.2019

Një aksident tragjik, me 3 persona të vdekur ndodhi mbrëmë në dalje të Kavajës. Një makine tip Benz përplasi 2 këmbësore, nënë e bijë, që po ecnin në trotuar.

Aksidenti tragjik në Kavajë, shkon në tre numri i të vdekurve

Gazeta Express - 15.05.2019

Rëndohet bilanci i aksidentit të rëndë rrugor të shënuar mbrëmjen e së martës në rrugën Kavajë-Rrogozhinë, ku një automjet mori përpara nënën me dy vajzat e saj dhe më pas makina është përplasur ...

VIDEO/ Momenti i aksidentit në Kavajë, kur ‘Benz’-i përplasi nënën dhe vajzat

Java News - 15.05.2019

Kamerat e sigurisë së një biznesi pranë vendit të ngjarjes ku ndodhi aksidenti mbrëmë në Kavajë kanë fiksuar momentin fatal të përplasjes. Nga pamjet duket momenti kur nëna me vajzën dhe një tjetër ...

Aksidenti në Kavajë shënohet viktima e tretë (EMRI+FOTO)

BalkanWeb - 15.05.2019

Ka shkuar në tre numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur të martën rreth orës orës 22.30 në dalje të qyteti të Kavajës. Pas Gentjan Belbës 23 vjeç dhe Lumturie Demrozi 46 vjeç ka ndërruar jetë edhe ...

Ky është i riu që humbi jetën në aksidentin e Kavajës (FOTO)

BalkanWeb - 15.05.2019

I riu Gentja Belba 23 vjeç ishte një nga 2 viktimat që humbën jetën në aksidentin që ndodhi rreth orës 22.30 të së martës në dalje të qyteti të Kavajës.

Policia flet për aksidentin në Kavajë, si i goditi makina kalimtarët

LajmiFundit - 14.05.2019

Kavajë/Informacin paraprak Rreth orës 22.30 në dalje të qyteti të Kavajës, drejtuesi i mjetit tip Benz ( marrë me qera), me targe AA 615 VO, shtetasi V.C, 24 vjeç për të shmangur disa këmbësorë që ...

Shënohet viktima e tretë nga aksidenti në Kavajë

Albeu.com - 15.05.2019

Rritet numri i viktimave në aksidentin e ndodhur të martën rreth orës orës 22.30 në dalje të qyteti të Kavajës. Tashmë ka shkuar në tre numri i viktimave nga ky aksident.

Këta janë viktimat e aksidentit në Kavajë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 15.05.2019

Policia e Shtetit njofton zyrtarisht se nga aksidenti i rëndë në Kavajë kanë humbur jetën dy persona dhe janë plagosur dy të tjerë. I riu Gentjan Belba 23 vjeç ishte një nga 2 viktimat që humbën ...

Policia flet zyrtarisht mbi aksidentin tragjik që erdhi nga lagështira dhe errësira

Botasot - 15.05.2019

Policia e Shtetit foli sonte zyrtarisht mbi aksidentin tragjik që ndodhi pranë Kavajës në një rrugë kombëtare të zhytur në terr përjashtuar pjesëve ku ka ndonjë karburant apo biznes tjetër.

Aksidenti në Kavajë shënohet viktima e tretë (EMRI+FOTO)

Medial - 15.05.2019

Ka shkuar në tre numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur të martën rreth orës orës 22:30 në dalje të qyteti të Kavajës. Pas Gentjan Belbës 23 vjeç dhe Lumturie Demrozi 46 vjeç ka ndërruar jetë edhe ...

Kishin dalë për ditëlindjen, 3 të vdekur nga aksidenti në Kavajë

Mapo - 15.05.2019

Ka shkuar në 2 numëri i viktimave nga aksidenti i rëndë në Kavajë, një Mbrëmjen e djeshme humbën jetën Lumturie Demrozi 46-vjeç, dhe pasagjeri i makinës që u aksidentua Gentjan Belba 23-vjeç, ndërsa ...

E rëndë në Kavajë/ Makina merr para këmbësorët, dy të vdekur

Mapo - 15.05.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë, ku raportohet se ka edhe viktima. Sipas të dhënave të para, një automjet tip “Benz” me targë AA 615 VO dhe drejtues, V.C, 24 vjeç i cili e ...

Policia jep detaje: Si ndodhi aksidenti me 2 viktima në Kavajë/Emrat

Mapo - 15.05.2019

Policia ka zbardhur aksidentin me dy viktima në Kavajë, pasi një automjet tip “Mercedes Benz” ku udhëtonin tre të rinj, mori para këmbësorët në trotuar.

Aksidenti tragjik në Kavajë/ Shënohet viktima e tretë, kush është 23-vjeçari që sot do të festonte ditëlindjen ...

SOT - 15.05.2019

Ka shkuar në tre numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur të martën rreth orës 22:30 në dalje të qyteti të Kavajës. Pas Gentjan Belbës 23 vjeç dhe Lumturie Demrozi 46 vjeç ka ndërruar jetë edhe i ...

Shkon në 3 numri i viktimave nga aksidenti, vdes ditën e lindjes i riu që drejtonte makinën

Alsat - 15.05.2019

Shkon në tre numri i viktimave nga aksidenti i rëndë që u regjistrua mbrëmjen e djeshme në qytetin e Kavajës të Shqipërisë, ndërsa një vajzë 21-vjeçe është e plagosur në spital jashtë rrezikut për ...

VIDEO/ Shkon në tre numri i viktimave në aksidentin tragjik të Kavajës, pas nënës dhe pasagjerit, humb jetën edhe ...

Java News - 15.05.2019

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e djeshme në rrugën që lidh Kavajën me Rrogozhinën. Shkon ne tre numri i viktimave nga aksidenti i rende qe ndodhi mbreme ne rrugën Kavajë-Rrogozhinë, ku nje ...

Tragjedi: Vdesin tre shqiptarë nga aksidenti i rëndë, njëri po festonte ditëlindjen

Botasot - 15.05.2019

Tre persona kanë vdekur pas një aksidenti të rëndë që ndodhi dje rreth orës 22:30 në dalje të qytetit të Kavajës. Pas Gentjan Belbës 23 vjeç dhe Lumturie Demrozi 46 vjeç ka ndërruar jetë edhe i riu ...

Aksident rrugor në Kavajë, humbin jetën tre persona

RTSH - 15.05.2019

Ka shkuar në tre numri i viktimave nga aksidenti i mbrëmjes së të martës në Kavajë, ndërsa një vajzë 21-vjeçare është e plagosur dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Dalin pamjet e aksidentit me 3 viktima në Kavajë, si mjeti mori para nënën dhe dy vajzat

Gazeta Express - 15.05.2019

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e djeshme në Kavajë, aty ku një mjet përplasi një nënë me dy vajzat që saj, të cilat ishin duke ecur në trotuar. Në orët e para të mëngjesit të sotëm ka humbur ...

Shkon në 3 numri i viktimave nga aksidenti, vdes ditën e lindjes i riu që drejtonte makinën

Tetova Sot - 15.05.2019

Shkon në tre numri i viktimave nga aksidenti i rëndë që u regjistrua mbrëmjen e djeshme në qytetin e Kavajës të Shqipërisë, ndërsa një vajzë 21-vjeçe është e plagosur në spital jashtë rrezikut për ...

EMRAT/ Aksidenti tragjik në Kavajë, shënohet viktima e tretë

Durres Lajm - 15.05.2019

Vdes në aksident nëna e dy vajzave dhe një i ri, disa të plagosur Ka shkuar në tre numri i viktimave nga aksidenti tragjik i ndodhur të martën në mbrëmje rreth orës 22:30 në dalje të qyteti të ...

Publikohen pamjet e aksidentit me 3 viktima, si i mori vetura para nënën dhe dy vajzat

Botasot - 15.05.2019

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e djeshme në Kavajë, aty ku një mjet përplasi një nënë me dy vajzat që saj, të cilat ishin duke ecur në trotuar. Në orët e para të mëngjesit të sotëm ka humbur ...

Shënohet viktima e tretë e aksidentit në Kavajë, i riu do të festonte sot ditëlindjen

Koha.net - 15.05.2019

Ka shkuar në tre numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e djeshme, rreth orës 22:30, në dalje të qyteti të Kavajës. Pas Gentjan Belbës, 23 vjeç, dhe Lumturie Demrozi, 46 vjeç, ka ndërruar ...

Tre të rinjë shqiptarë humbin jetën në aksidentin e rëndë, njëri po festonte ditëlindjen

Ina - 15.05.2019

Tre persona kanë vdekur pas një aksidenti të rëndë që ndodhi dje rreth orës 22:30 në dalje të qytetit të Kavajës. Pas Gentjan Belbës 23 vjeç dhe Lumturie Demrozi 46 vjeç ka ndërruar jetë edhe i riu ...