TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zyrtarizimi çështje orësh, Grizmann bëhet me skuadër të re

Albeu.com - 11.07.2019

Antonie Grizmann është gjithnjë e më pranë Barcelonës. Sikurse raporton "L’ Equipe", katalanasit kanë dërdhu në arkat e Atletiko Madrid klauzolën prej 120 milionë eurosh.

Njëzet milionë euro për të mos u stërvitur

Botasot - 10.07.2019

Vazhdon lufta e ftohtë mes Antuan Grizmanit dhe Atletikos së Madridit. Sulmuesi francez nuk ka ndërmend të paraqitet në stërvitje me bardhekuqtë, ndërkohë që çudia më e madhe lidhet me faktin që ai ...