TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Promovohet libri biografik për Hashim Thaçin në Londër /Foto-Video

Lajmi.net - 13.03.2018

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë në promovimin e Librit “New State, Modern Stateman” i shkruar nga gazetarët britanik, Roger Boys dhe Suzy Jagger.

Thaçi takon Johnsonin, pajtohen për vazhdimin e dialogut me Serbinë

Koha.net - 13.03.2018

Pas promovimit të librit të vet, të shkruar me pagesë nga gazetarët Roger Boys dhe Suzy Jagger, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është takuar me ministrin e Punëve të Jashtme të Britanisë, Boris ...

Presidenti Thaçi në Londër promovon librin që i dedikohet atij (Foto/Video)

Almakos - 13.03.2018

Presidenti i vendit Hashim Thaçi një ditë më parë udhëtoi për në Britani të Madhe, ku mori pjesë në promovimin e librit të tij në Londër. Nga zyra e presidencës kanë arritur dhe pamjet e momentit kur ...

Endriti në Londër krenohet me librin e babit president

Lajmi.net - 13.03.2018

Presidenti Hashim Thaçi po qëndron në Londër ku po e promovon librin biografi “Shteti i ri, burrështetasi modern”. Bashkë me të është edhe djali i tij Endriti, i cili po ndjehet krenar.

Thaçi promovon librin e vet në Londër

Koha.net - 13.03.2018

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka promovuar në Londër librin e vet të titulluar “New State, Modern Stateman”. Në promovimin e librit të cilin nuk e ka shkruar ai, por Roger Boys dhe Suzy Jagger, ...

Presidenti Thaçi promovon librin e tij në Londër

Gazeta Express - 13.03.2018

Presidenti Hashim Thaçi ka promovuar në Londër librin e tij të titulluar “Neë State, Modern ...

Endriti në Londër krenohet me "...burrështetasin modern"

Gazeta Express - 13.03.2018

Presidenti Hashim Thaçi po qëndron në Londër ku po e promovon librin biografi “Shteti i ri, burrështetasi modern”. Bashkë me të është edhe djali i tij Endriti, i cili po ndjehet krenar .

Londra është bërë gati për promovimin e librit biografik për Thaçin /FOTO

Lajmi.net - 13.03.2018

Tashmë gjithçka është bërë gati për promovimin e librit “New State, Modern Statesman: Hashim Thaçi – A Biography”, nga autorët e kësaj biografie, Roger Boyes dhe Suzy Jagger.

Promovohet libri biografik për Hashim Thaçin në londër

Alb Portali - 13.03.2018

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë në promovimin e Librit “New State, Modern Stateman” i shkruar nga gazetarët britanik, Roger Boys dhe Suzy Jagger. Loading...

Presidenti Thaçi në Londër promovon librin që i dedikohet atij (Foto/Video)

Telegrafi - 13.03.2018

Presidenti i vendit Hashim Thaçi një ditë më parë udhëtoi për në Britani të Madhe, ku mori pjesë në promovimin e librit të tij në Londër. Nga zyra e presidencës kanë arritur dhe pamjet e momentit kur ...

Promovohet libri i Hashim Thaçit në Londër /Foto

Lajmi.net - 13.03.2018

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se ka promovuar në Londër librin e tij të titulluar “New State, Modern Stateman”.

Thaçi udhëton për në Mbretërinë e Bashkuar

Lajmi.net - 12.03.2018

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka udhëtuar për në Mbretërinë e Bashkuar, ku do të zhvillojë takime me përfaqësues shtetëror në Londër.

Hashim Thaçi niset në Londër për të promovuar "burrështetasin"

Gazeta Express - 12.03.2018

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka udhëtuar për në Britaninë e Madhe, ku do të zhvillojë takime me përfaqësues shtetëror në ...

Thaçi promovon librin e vet në Londër

Alb Portali - 13.03.2018

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka promovuar në Londër librin e vet të titulluar “New State, Modern Stateman”. Loading... Në promovimin e librit të cilin nuk e ka shkruar ai, por Roger Boys dhe ...

Thaçi në Londër në promovimin e librit që i kushtohet atij

Koha.net - 12.03.2018

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka udhëtuar për në Britaninë e Madhe, ku do të zhvillojë takime me përfaqësues shtetëror në Londër. Ai me këtë rast do të takohet me Sekretarin e Shtetit për ...

Presidenti udhëtoi në Mbretërinë e Bashkuar

Kosova Live - 12.03.2018

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka udhëtuar për në Mbretërinë e Bashkuar, ku do të zhvillojë takime me përfaqësues shtetëror në Londër.