TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kourtney Kardashian 40 vjeçare kapet me të dashurin e ri 21 vjeçarë

Botasot - 12.07.2019

Ylli i ‘The Kardashians’, Kourtney është parë bashkë me aktorin e ri 21 vjeçarë Luka Sabbat. Ata u panë së bashku teksa po shëtisnin rrugëve të Los Anxhelos së bashku, duke pirë çaj të ftohtë ata u ...

Kim Kardashian, e parezistueshme me të zeza! – Foto

Top Channel - 11.07.2019

Kim Kardashian është parë së bashku me bashkëshortin e saj, Kaney West dhe motrën e saj Kourtney, e veshur totalisht me të zeza, që e bënin atë të parezistueshme.

Kim Kardashian e parezistueshme! – Foto

Top Channel - 10.07.2019

Kim Kardashian nuk njihej me pamjen e re, flokë bjonde dhe një korse të kuqe, i gjithë ky ndryshim për linjën e saj më të re të make up-it. 38 vjeçarja ka lançuar një linjë të re, koleksioni i saj më ...

Kourtney Kardashian qan para së motrës: Kush jam unë?

Tetova Sot - 10.07.2019

Vetëm pak më parë është publikuar traileri i sezonit të 17-të të ‘Keeping Up With the Kardashians’ dhe që tani disa skena po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale.

Kim Kardashian, e parezistueshme me të zeza (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.07.2019

im Kardashian është parë së bashku me bashkëshortin e saj, Kaney West dhe motrën e saj Kourtney, e veshur totalisht me të zeza , që e bënin atë të parezistueshme .

Kim Kardashian, e parezistueshme me të zeza!

Botasot - 12.07.2019

Kim Kardashian është parë së bashku me bashkëshortin e saj, Kaney West dhe motrën e saj Kourtney, e veshur totalisht me të zeza, që e bënin atë të parezistueshme.