TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zidane po monitoron situatën e Juventusit

Telegrafi - 21.02.2019

Trajneri francez, Zinedine Zidane thuhet se po shikon me kujdes situatën e ish-skuadrës së tij, Juventusit. Zidane është i papunë që nga fillimi i verës së kaluar kur vendosi të largohej nga Real ...

Ky është trajneri që mund të zëvendësojë Sarrin te Chelsea

Lajmi.net - 20.02.2019

Maurizio Sarri po kalon momente të vështira të Chelsea, ku trajneri italian po rrezikon seriozisht shkarkimin. Humbja e thellë nga Manchester City dhe eliminimi nga FA Cup nga Manchester United, kanë ...

Kush do të pasojë Sarrin te Chelsea? Në garë edhe Blanc!

SuperSport - 20.02.2019

E ardhmja e Maurizio Sarrit mund të vendoset pas finales së Carabao Cup që do të zhvillohet të dielën. Në rast të një tjetër humbjeje ndaj Manchester City-t, presidenti rus i Bluve të Londrës, Roman ...

Në rast se Chelsea shkarkon Sarrin, atëherë vjen Blanc

Telegrafi - 20.02.2019

Laurent Blanc është një nga zëvendësuesit më serioz për t’u bërë trajner i Chelseat në rast se Maurizio Sarri. Blutë po kalojnë në një periudhë të dobët, Manchester Unitedi i ka eliminuar nga FA Cup, ...

Zinedine Zidane i preferuari i Roman Abramovich

Albeu.com - 20.02.2019

Maurizio Sarri është afër shkarkimit nga skuadra londineze, Chelsea. Siç raportoi "Sky Sports News", drejtuesit e klubit të Chelseat mbajtën një takim për të diskutuar të ardhmen e 60-vjeçarit.

Të dielën rrezikon shkarkimin, Sarri do vuajë dy mungesa të mëdha ndaj City-t

Botasot - 20.02.2019

Chelsea është nën presionin e rezultateve negative, dhe më shumë po e vuan trajneri Mauricio Sarri, të cilit po i lakohet gjithmonë e më shumë emri për t’u shkarkuar këtë fundjavë, në finalen e ...

Rudiger: Sarri na ka lodhur mendërisht

Java News - 20.02.2019

Antonio Rudiger pretendon se Chelsea nuk ka liderë. The Blues , pas shkatërrimit 6-0 që pësuan nga Man City, u rikthyen te fitorja duke mposhtur Malmo, por pësuan një tjetër disfatë të rëndë ndaj Man ...

Sarri nuk e di nëse do të shkarkohet: S’kam folur me drejtuesit këtë javë

Tetova Sot - 20.02.2019

Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, e ka pranuar se ai nuk është i sigurt për të ardhmen e tij më klubin londinez, pas spekulimeve se ai është shumë afër shkarkimit.

Tri ndeshjet e ardhshme vendimtare për të ardhmen e Sarrit

Koha.net - 20.02.2019

Maurizio Sarri nuk e ka të ardhmen e sigurt në stolin e Chelseat. Goal raporton se ish-trajneri i Napolit është në një presion të lartë, derisa fati i tij varet nga tri ndeshjet e ardhshme, ...

E vetmja zgjidhje për Sarrin 3-4 fitore radhazi

Zeri - 20.02.2019

Pas eliminimit nga FA Cup nga Manchester Unitedi, gjithnjë e më shumë flitet për largimin e Maurizio Sarrit nga posti i trajnerit të Chelseat, shkruajnë mediat e huaja, përcjell zeri.info.

Sarri ka tri ndeshje për të mbetur trajner i Chelseat

VeqSport - 20.02.2019

Drejtuesit e Chelseat gjatë ditës së djeshme janë takuar për të diskutuar të ardhmen e trajnerit, Maurizio Sarri shkak i formës jo të mirë që po kalon skuadra.

Chelsea me ultimatum ndaj Sarrit, italiani duhet ta fitojë Kupën e Ligës

Telegrafi - 20.02.2019

Italiani e ka humbur besimin e të gjithëve në klub, madje edhe vetë lojtarëve të klubit anglez. Maurizio Sarri do të zëvendësohet te skuadra e Chelseat nëse pëson edhe vetëm një nga tre ndeshjet e ...

Sarri, të ardhmen e tij e vendos… Pep Guardiola!

BalkanWeb - 20.02.2019

Do të jetë Pep Guardiola ai i cili do të vendos të ardhmen e Maurizio Sarrit në stolin e Chelsea. Italianit i kërkohet më çdo kusht të fitojë Kupën e Ligës, në finale i pret Man.City, skuadër që ...

Sarri nuk po shkarkohet nga Chelsea për një arsye qesharake

Lajmi.net - 20.02.2019

Maurizio Sarri është një njeri shumë me fat. Maurizio Sarri mund të qëndroj te Chelsea deri në fund të sezonit. Trajneri italian po lidhet me një shkarkim nga skuadra londineze, por që ai me gjasë do ...

Sarri një hap larg shkarkimit, sfida ndaj Manchester City-t vendimtare

Albeu.com - 20.02.2019

Maurizio Sarrit është pranë shkarkimit nga stoli i Chelsea-t, teksa e përditshmja angleze, Daily Mail, raporton se bordi i Chelseat i është dorëzuar faktit që ata do të duhet ta zëvendësojnë ...

Lampard dhe Zidane në radardin e Chelseas

Lajmi.net - 20.02.2019

Maurizio Sarri është një ndeshje larg shkarkimit nga Chelsea. Chelsea do ta zhvillojë përballjen e dytë këtë të enjte me Malmon, gjersa ndeshjen e parë e ka fituar, 2:1.

​Sarri është një disfatë larg shkarkimit

Gazeta Express - 20.02.2019

Koha e Maurizio Sarrit në pozitën e trajnerit të Chelseat mund të përfundojë më shpejt sesa që ishte parashikuar në fillim të ...

Ja çfarë duhet të bëjë Sarri për të shpëtuar vendin e punës

Botasot - 20.02.2019

Chelsea duhet të fitojë ndeshjen e radhës ndaj Manchester City-t në finalen e Carabao Cup në mënyrë që Sarri të vazhdojë punën e tij në Samford Bridge.

Zidane po monitoron situatën e Juventusit

Zhurnal - 21.02.2019

Trajneri francez, Zinedine Zidane thuhet se po shikon me kujdes situatën e ish-skuadrës së tij, Juventusit. Zidane është i papunë që nga fillimi i verës së kaluar kur vendosi të largohej nga Real ...

Nëse ndodh kjo gjë, shkarkohet Sarri

Lajmi.net - 19.02.2019

Maurizio Sarri rrezikon të shkarkohet nga pozita e trajnerit të Chelsea, nëse humb finalen e së dielës kundër Manchester Cityt në EFL Cup. Sipas ‘The Guardian’, Sarri do të jetë në bankinën e Chelsea ...

Kaq do t?i kushtojë Chelseat shkarkimi i Maurizio Sarrit

Albeu.com - 19.02.2019

Chelsea është duke e konsideruar shkarkimin e trajnerit Maurizio Sarri, pas rezultateve të dobët në këtë fillim vit. Sipas Sun, shkarkimi i trajnerit italian do t’i kushtonte të kaltërve vetëm 5 ...

Manchester United lë pas humbjen në Champions

ABC News - 19.02.2019

Manchester United la pas humbjen në Europë, dhe arriti një fitore të madhe në Kupën e Anglisë. Trajneri Solskjaer u kthye përsëri tek suksesi. Kur skuadra po dilte nga fusha me kokën ulur pas ...

“Kjo ishte ndeshja e fundit e Sarrit te Chelsea”

Lajmi.net - 19.02.2019

Maurizio Sarri me shumë gjasë do të shkarkohet nga Chelsea. Pas humbjes nga Manchester United në FA Cup, Chelsea pritet ta shkarkojë Maurizio Sarrin. Ish-sulmuesi i bluve, Chris Sutton, ka thënë se ...

Tifozët e Chelseat kore kundër Sarrit, pritet reagimi i Abramovich

SuperSport - 19.02.2019

Eliminimi nga FA Cup, pas humbjes 0-2 përballë Manchester Unitedit, në “Stamford Bridge”, që vjen vetëm pak ditë pas humbjes së frikshme 6-0 përballë Manchester Cityt, duket se kanë vulosur fatin e ...

Revolucion 300 milionësh te Chelsea: Ikën Sarri, vjen Zidane – Formacioni i mundshëm me francezin

Telegrafi - 19.02.2019

Chelsea është duke kaluar në një formë jo të mirë, aktualisht renditen në vendin e gjashtë në Ligën Premier, e tani u eliminuan edhe nga FA Cup. Kështu karrigia e Maurizio Sarrit është në rrezik, ...

Koha e Sarrit ka përfunduar, tifozët nuk durojnë: Duhet të largohet

BalkanWeb - 19.02.2019

E ardhmja e Mauricio Sarrit në pankinën e Chelsea është vendosur. Por në pritje të vendimit të klubit që me shumë mundësi do të largojë nga detyra teknikun italian, tifozët nuk kanë dyshime dhe në ...

Sarri nuk është i shqetësuar për koret e tifozëve kundër stilit të tij të lojës

Telegrafi - 19.02.2019

Chelsea është eliminuar nga FA Cup pas humbjes në Stamford Bridge nga Manchester Unitedi me rezultat 0-2. Me këtë rast duket se përfundoi edhe durimi i tifozëve drejt teknikut italian, por Maurizio ...

Sarri nuk e ka mbështetjen e tifozëve

VeqSport - 19.02.2019

Humbja e mbrëmshme nga Manchester United në FA Cup e ka lëkundur edhe më shumë pozicionin e Maurizio Sarrit te skuadra e Chelseat. Plani A i trajnerit italian nuk po funksionon aspak te blutë e ...

Kush do të pasojë Sarrin te Chelsea? Në garë edhe Blanc!

Lajm - 21.02.2019

E ardhmja e Maurizio Sarrit mund të vendoset pas finales së Carabao Cup që do të zhvillohet të dielën. Në rast të një tjetër humbjeje ndaj Manchester City-t, presidenti rus i Bluve të Londrës, Roman ...

Rudiger: Sarri na ka lodhur mendërisht

Flaka - 20.02.2019

Antonio Rudiger pretendon se Chelsea nuk ka liderë. The Blues , pas shkatërrimit 6-0 që pësuan nga Man City, u rikthyen te fitorja duke mposhtur Malmo, por pësuan një tjetër disfatë të rëndë ndaj Man ...

Chelsea me ultimatum ndaj Sarrit, italiani duhet ta fitojë Kupën e Ligës

Almakos - 20.02.2019

Italiani e ka humbur besimin e të gjithëve në klub, madje edhe vetë lojtarëve të klubit anglez. Maurizio Sarri do të zëvendësohet te skuadra e Chelseat nëse pëson edhe vetëm një nga tre ndeshjet e ...

Sarri nuk po shkarkohet nga Chelsea për një arsye qesharake

Almakos - 20.02.2019

Maurizio Sarri është një njeri shumë me fat. Maurizio Sarri mund të qëndroj te Chelsea deri në fund të sezonit. Trajneri italian po lidhet me një shkarkim nga skuadra londineze, por që ai me gjasë do ...

Zidane po monitoron situatën e Juventusit

Almakos - 21.02.2019

Trajneri francez, Zinedine Zidane thuhet se po shikon me kujdes situatën e ish-skuadrës së tij, Juventusit. Zidane është i papunë që nga fillimi i verës së kaluar kur vendosi të largohej nga Real ...

Nëse ndodh kjo gjë, shkarkohet Sarri

Almakos - 19.02.2019

Maurizio Sarri rrezikon të shkarkohet nga pozita e trajnerit të Chelsea, nëse humb finalen e së dielës kundër Manchester Cityt në EFL Cup. Sipas ‘The Guardian’, Sarri do të jetë në bankinën e Chelsea ...

“Kjo ishte ndeshja e fundit e Sarrit te Chelsea”

Medial - 19.02.2019

Maurizio Sarri me shumë gjasë do të shkarkohet nga Chelsea. Pas humbjes nga Manchester United në FA Cup, Chelsea pritet ta shkarkojë Maurizio Sarrin. Ish-sulmuesi i bluve, Chris Sutton, ka thënë se ...

Revolucion 300 milionësh te Chelsea: Ikën Sarri, vjen Zidane – Formacioni i mundshëm me francezin

Almakos - 19.02.2019

Chelsea është duke kaluar në një formë jo të mirë, aktualisht renditen në vendin e gjashtë në Ligën Premier, e tani u eliminuan edhe nga FA Cup. Kështu karrigia e Maurizio Sarrit është në rrezik, ...

Koha e Sarrit ka përfunduar, tifozët nuk durojnë: Duhet të largohet

Medial - 19.02.2019

E ardhmja e Mauricio Sarrit në pankinën e Chelsea është vendosur. Por në pritje të vendimit të klubit që me shumë mundësi do të largojë nga detyra teknikun italian, tifozët nuk kanë dyshime dhe në ...

Sarri nuk është i shqetësuar për koret e tifozëve kundër stilit të tij të lojës

Almakos - 19.02.2019

Chelsea është eliminuar nga FA Cup pas humbjes në Stamford Bridge nga Manchester Unitedi me rezultat 0-2. Me këtë rast duket se përfundoi edhe durimi i tifozëve drejt teknikut italian, por Maurizio ...

Zidane po monitoron situatën e Juventusit

Botasot - 21.02.2019

Trajneri francez, Zinedine Zidane thuhet se po shikon me kujdes situatën e ish-skuadrës së tij, Juventusit. Zidane është i papunë që nga fillimi i verës së kaluar kur vendosi të largohej nga Real ...

Ikën Sarri vjen Zidane, ky mund të jetë formacioni i francezit te Blutë e Londrës (FOTO LAJM)

Albeu.com - 19.02.2019

Chelsea është duke kaluar në një formë jo të mirë, aktualisht renditen në vendin e gjashtë në Premier League , dhe mbrëmë u eliminuan edhe nga FA Cup.

Sarri nuk është i shqetësuar për koret e tifozëve kundër stilit të tij të lojës

Zhurnal - 19.02.2019

Chelsea është eliminuar nga FA Cup pas humbjes në Stamford Bridge nga Manchester Unitedi me rezultat 0-2. Me këtë rast duket se përfundoi edhe durimi i tifozëve drejt teknikut italian, por Maurizio ...

Maurizio Sarri drejt shkarkimit, ja kush mund ta zëvendësojë

BalkanWeb - 19.02.2019

Chelsea duke kaluar në një formë jo të mirë, aktualisht renditen në vendin e gjashtë në Premier Ligën, dhe pas eliminimit edhe nga FA Cup gjërat sa vijnë dhe keqësohen.

Revolucion 300 milionësh te Chelsea: Ikën Sarri, vjen Zidane

Durres Lajm - 20.02.2019

Chelsea është duke kaluar në një formë jo të mirë, aktualisht renditen në vendin e gjashtë në Ligën Premier, e tani u eliminuan edhe nga FA Cup.Kështu karrigia e Maurizio Sarrit është në rrezik, ...