TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Unitedi s’lejoi Mourinhon ta transferonte Bonuccin

Koha.net - 14.09.2018

Trajneri portugez Jose Mourinho në afatin kalimtar të verës e donte në radhët e veta mbrojtësin italian Leonardo Bonucci, megjithatë transferimin e tij e bllokoi Manchester Unitedi, raporton The Sun.

Manchester United nuk e lejoi Mourinhon ta transferonte yllin e madh

Tetova Sot - 14.09.2018

Jose Mourinho e ka kërkuar në këtë verë transferimin e Leonardo Bonuccit. Trajneri portugez kishte kërkuar nga Manchester United transferimin e mbrojtësit italian kur ishte te Milani.

Unitedi dështoi ta transferojë Bonuccin gjatë verës

Telegrafi - 14.09.2018

Manchester United raportohet se dështoi në një ofertë verore për të transferuar mbrojtësin Leonardo Bonucci, i cili përfundoi duke u ribashkuar me Juventusin.

Man Utd dështoi në transferimin e Bonuccit

VeqSport - 14.09.2018

Manchester United kishte shprehur interesim për transferimin e Leonardo Bonuccit nga Milan, por ky i fundit përfundoi te ish skuadra e tij, Juventus. 31 vjeçari ishte në krye të emrave të dëshiruar ...

Mbrojtësi i Juventus, Bonucci mallkon tifozin

LajmiFundit - 13.09.2018

Bota e internetit nuk është e kufizuar, kjo është e sigurt dhe për të renë preh e urrejtjes në mënyrë të pashmangshme janë personazhet e famshëm. Të gjithë personazhet e internetit, modës, sportit ...

I uron vdekjen e fëmijëve në Instagram, Bonucci nuk përmbahet në reagimin e tij

Top Channel - 13.09.2018

“Vdekshin të dy fëmijët e tu!” Ky është mesazhi që ka marrë në Instagram futbollisti i Juventusit dhe kombëtares së Italisë, Leonardo Bonucci. Një sulm i ashpër nga një “hater”, të cilit mbrojtësi ka ...

I uron vdekjen e fëmijëve në Instagram, Bonucci nuk përmbahet në reagimin e tij

Botasot - 13.09.2018

“Vdekshin të dy fëmijët e tu!” Ky është mesazhi që ka marrë në Instagram futbollisti i Juventusit dhe kombëtares së Italisë, Leonardo Bonucci. Një sulm i ashpër nga një “hater”, të cilit mbrojtësi ka ...

I uron vdekjen e fëmijëve në Instagram, Bonucci nuk përmbahet në reagimin e tij

Zeri - 13.09.2018

“Vdekshin të dy fëmijët e tu!” Ky është mesazhi që ka marrë në Instagram futbollisti i Juventusit dhe kombëtares së Italisë, Leonardo Bonucci. Një sulm i ashpër nga një “hater”, të cilit mbrojtësi ka ...