TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bleona pozon nudo, ja detaji që i bëri përshtypje fansave (Foto +16)

LajmiFundit - 17.07.2017

Bleona Qerreti, së fundmi ka publikuar një foto artistike në profilin e saj në ‘Instagram’. Këngëtarja shqiptare e zhveshur nudo, mbulon vendet intime, duke i lënë shumë vend imagjinatës.

Rikthehen pozat e nxehta të Bleona Qeretit

Ora news - 17.07.2017

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti ka treguar se vazhdon të jetë seksi si kurrë më parë. Ajo ka pozuar nudo dhe i ka publikuar pamjet në rrjetin social Instagram, të shoqëruar me nënshkrimin: “Nëse ...

Bleona shfaqet nudo (Foto +16)

Telegrafi - 17.07.2017

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti, nuk e ka problem të dalë nudo sa herë ia do qejfi. Dhe më pas realizon fotografi, përmes së cilave e dëshmon se gëzon forma të përkryera trupore.

“Çmendet” Bleona, publikon foto nudo (Foto +18)

Lajmi.net - 17.07.2017

Këngëtarja Bleona Qereti nuk ka të ndalur me poza provokuese, kësaj radhe ajo vjen më joshëse se kurrë më parë. Në rrjetin social Instagram, Bleona ka publikuar një foto në të cilën vjen pothuajse ...

Bleona komplet nudo, ka mbathur veç këpucë (FOTO)

Gazeta Express - 17.07.2017

Këngëtarja e njohur shqiptare, Blerona Qereti, ka publikuar një foto artistike në profilin e saj në ...

Bleona shfaqet nudo (Foto +16)

Almakos - 17.07.2017

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti, nuk e ka problem të dalë nudo sa herë ia do qejfi. Dhe më pas realizon fotografi, përmes së cilave e dëshmon se gëzon forma të përkryera trupore.

FOTO +18/ ‘Çmendet’ Bleona, publikon foto nudo

Lajm - 17.07.2017

Këngëtarja shqiptare Bleona ka publikuar një foto në të cilën shfaqet tërësisht e zhveshur. Ajo ka marrë pozë provokuese duke mbajtur gjoksin me duar dhe e ulur në një kënd ajo poshtë kishe veshur ...

Rikthehen pozat e nxehta të Bleona Qeretit (FOTO)

Republika - 17.07.2017

Këngëtarja e njohur shqiptare, Blerona Qereti, ka publikuar një foto artistike në profilin e saj në ...

Befason Bleona! Dëshiron të bëhet djalë, madje veshë… (Foto)

Lajmi.net - 16.07.2017

Këngëtarja Bleona Qereti shpeshherë është në qendër të vëmendje së medieve për shkak të veprimeve që bën. Së fundi, Bleona ka publikuar një foto në profilin e saj zyrtar në Instagram, në të cilën u ...

FOTO +18/ ‘Çmendet’ Bleona, publikon foto nudo

Ina - 17.07.2017

Këngëtarja shqiptare Bleona ka publikuar një foto në të cilën shfaqet tërësisht e zhveshur. Ajo ka marrë pozë provokuese duke mbajtur gjoksin me duar dhe e ulur në një kënd ajo poshtë kishe veshur ...