TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Horoskopi për ditën e sotme, 10 tetor 2019

BalkanWeb - 10.10.2019

Dashi Keni punuar shumë gjatë kësaj periudhe dhe keni dhënë rezultate, të cilat nuk mund të kalojnë pa u vënë re. Nuk përjashtohet mundësia që t’ju vijnë komplimente apo vlerësime, por edhe një ...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 tetor 2019

BalkanWeb - 09.10.2019

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kalojnë një ditë tërësisht ndryshe nga ditët e tjera. Do të jetë një e mërkurë “shpërthyese”, e mbushur plot situata që do t’ju sjellin emocione të larmishme.

Horoskopi 9 tetor 2019

Albeu.com - 09.10.2019

Dashi Duhet të nisni meditimin dhe jogën për t’ju ndjerë mirë si fizikisht ashtu edhe psikologjikisht. Duhet të jeni të pavarur dhe të vendosni vetë për vendimet tuaja.

Horoskopi për ditën e sotme, 9 tetor 2019

Gazeta Express - 09.10.2019

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kalojnë një ditë tërësisht ndryshe nga ditët e tjera. Do të jetë një e mërkurë “shpërthyese”, e mbushur plot situata që do t’ju sjellin emocione të larmishme.

Dashuria, paratë dhe shëndeti, horoskopi për ditën e sotme

Lajmi.net - 09.10.2019

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kalojnë një ditë tërësisht ndryshe nga ditët e tjera. Do të jetë një e mërkurë “shpërthyese”, e mbushur plot situata që do t’ju sjellin emocione të larmishme.

Horoskopi për ditën e sotme, 10 tetor 2019

Gazeta Express - 10.10.2019

Dashi Keni punuar shumë gjatë kësaj periudhe dhe keni dhënë rezultate, të cilat nuk mund të kalojnë pa u vënë re. Nuk përjashtohet mundësia që t’ju vijnë komplimente apo vlerësime, por edhe një ...

Horoskopi 10 tetor 2019

Albeu.com - 10.10.2019

Dashi Keni punuar shumë gjatë kësaj periudhe dhe keni dhënë rezultate, të cilat nuk mund të kalojnë pa u vënë re. Nuk përjashtohet mundësia që t’ju vijnë komplimente apo vlerësime, por edhe një ...