TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sërish skandal në burgjet e Greqisë: Grupi i të burgosurve shqiptarë përleshet me disa arabë

Gazeta Tema - 11.09.2019

Pak pas mesdite, disa të arrestuar shqiptarë u përleshën, me disa shtetas arabë në portën e brendshme të burgut, të Avlonas. Mediet greke shkruajnë se ende nuk dihen arsyet e këtij sulmi dhe se rojet ...

Përleshje mes grupeve shqiptare dhe arabe në burgun grek

Java News - 11.09.2019

Disa të burgosur shqiptarë u përleshën me disa shtetas arabë pasditen e sotme, në brendësi të qelisë së burgut ku ata ishin izoluar, në Avlonas. Mediet greke raportojnë se rojet e sigurisë ndërhynë ...

Plas keq sherri në burgun ku u vranë 2 shqiptarët, qëllohet gardiani grek

SOT - 09.09.2019

Një përleshje është shënuar mbrëmjen e sotme rreth orës 19:00 me orën lokale në burgun e Avlonës në Greqi ku ka mbetur i plagosur një gardian. Sipas Shpëtim Zinxhiria raportohet se në këtë burg ...

Plas në burgjet greke, një grup shqiptarësh përleshet me disa arab

Botasot - 11.09.2019

Pak pas mesdite, disa të arrestuar shqiptarë u përleshën, me disa shtetas arabë në portën e brendshme të burgut, të Avlonas. Mediet greke shkruajnë se ende nuk dihen arsyet e këtij sulmi dhe se rojet ...

Një grup shqiptarësh përleshet me arabët në burg

Lajmi.net - 11.09.2019

Mediet greke shkruajnë se ende nuk dihen arsyet e këtij sulmi dhe se rojet e sigurisëndërhynë për ti ndarë. Duke qenë se rojet nuk mundën t’i ndanin dot forcërisht dy grupet, ata u detyruan të ...

Plas në burgjet greke, një grup shqiptarësh përleshet me disa arab

Zeri - 11.09.2019

Pak pas mesdite, disa të arrestuar shqiptarë u përleshën, me disa shtetas arabë në portën e brendshme të burgut, të Avlonas. Mediet greke shkruajnë se ende nuk dihen arsyet e këtij sulmi dhe se rojet ...

Plas në burgjet greke, një grup shqiptarësh përleshet me disa arab

Albeu.com - 11.09.2019

Pak pas mesdite, disa të arrestuar shqiptarë u përleshën, me disa shtetas arabë në portën e brendshme të burgut, të Avlonas. Mediet greke shkruajnë se ende nuk dihen arsyet e këtij sulmi dhe se rojet ...

“Situata është jashtëzakonisht e rrezikshme”, plas keq në burgjet e Greqisë, grupi i të burgosurve shqiptarë përleshet ...

SOT - 11.09.2019

Pak pas mesdite, disa të arrestuar shqiptarë u përleshën, me disa shtetas arabë në portën e brendshme të burgut, të Avlonas. Mediet greke shkruajnë se ende nuk dihen arsyet e këtij sulmi dhe se rojet ...