TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Derisa po lidhet me një kalim te Interi, Lukaku thotë se Conte është trajneri më i mirë në botë

Telegrafi - 13.06.2019

Romelu Lukaku ka bërë të ditur se do t’i pëlqente bashkëpunimi me Antonio Conten te Interi dhe madje e ka quajtur italianin “trajneri më i mirë në botë”.

Lukaku ia ‘bën me sy’ Interit, ja çfarë thotë për Conten

Lajmi.net - 12.06.2019

Sulmuesi belg po konsiderohet si pasues i Mauro Icardit te skuadra nga ‘San Siro’. Derisa në media vazhdohet të raportohet rreth kësaj lëvizje, është tani vetë Lukaku që ka bërë hapin e parë në këtë ...

Lukaku: Seria A një ëndërr, unë e kam marrë vendimin tim

SuperSport - 12.06.2019

Romelu Lukaku shënoi dy herë në fitoren 3-0 të Belgjikës përballë Skocisë, mbrëmjen e djeshme në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020-ës, ndërsa tani sulmuesi do të nisë pushimet.

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin

BalkanWeb - 12.06.2019

Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i ...

Lukaku dëshiron Interin: Conte trajneri më i mirë në botë

Botasot - 12.06.2019

Sulmuesi belg ka treguar se do t’i pëlqente të luante në Serie A. Nuk është më një fshehtësi që Romelu Lukaku është sulmuesi i cili kërkohet nga Antonio Conte për skuadrën e Interit.

Huqja e Lukakut që është bërë ‘hit’ në internet

Lajmi.net - 12.06.2019

Transferimi në ‘Old Trafford’ nuk ka shkuar si duhet. Në dy sezone tashmë me ‘Djajtë e Kuq’, ai ka shënuar vetëm 28 gola. 26-vjeçari gjithashtu ka qenë shpeshherë në qendër të vëmendjes për shkak të ...

Lukaku nuk e di nëse ka të ardhme te United

Telegrafi - 12.06.2019

Menaxheri i Manchester United, Romelu Lukaku tha se klubi duhet të vendosë për të ardhmen dhe nuk dëshiron të merret me thashetheme. Lukaku realizoi 12 gola në sezonin e fundit në Ligën Premier dhe ...

Lukaku e vë në dyshim të ardhmen e tij në Man United

Gazeta Express - 12.06.2019

Sulmuesi belg i Manchester Unitedit, Romelu Lukaku, ka thënë se ai pret që kjo verë të jetë e ngarkuar, duke hedhur kështu dyshim mbi të ardhmen e tij te “Djajtë e kuq”, mes spekulimeve se ai mund ...

Lukaku: është koha për ndryshim të mjedisit

Alsat - 12.06.2019

Romelu Lukaku është emri më i nxehtë në merkaton e verës. Sulmuesi i Mançester Junajtedit është projektuar për t’u larguar dhe vetë këtë e konfirmoi në një deklaratë për media pas ndeshjes ...

Lukaku thotë se e ka marrë vendimin për të ardhmen, Serie A mbetet ëndrra e tij

Telegrafi - 12.06.2019

Romelu Lukaku duke çdo ditë e më larg Manchester Unitedit, ndërsa kalimi të Interit mbetet si një nga hipotezat më të besueshme. Antonio Conte që është trajner i ri i Interit e do me çdo kusht në ...

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin

Portalb - 12.06.2019

Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i ...

Lukaku dëshiron transferimin tek Interi

Koha.net - 12.06.2019

Sulmuesi belg, Romelu Lukaku ka treguar se do t’i pëlqente të luante në Serie A. Nuk është më një fshehtësi që belgu është sulmuesi i cili kërkohet nga Antonio Conte për skuadrën e Interit.