TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Fotografia e shqiptarit nga Maqedonia që tronditi botën

Shqipmedia - 13.01.2018

Në këtë fotografi Hajrush Ziberi lutet për jetën e tij, pasi ai kapet nga kriminelët serbë në Bosnjë në vitin 1991. Ai torturohet dhe me pas vritet nga “Tigrat e Arkanit”, përcjellë KultPlus.

Fotografia e shqiptarit nga Maqedonia që tronditi botën, si u vra nga krimineli serb Arkan (FOTO)

Lajm - 13.01.2018

Në këtë fotografi Hajrush Ziberi lutet për jetën e tij, pasi ai kapet nga kriminelët serbë në Bosnjë në vitin 1991. Ai torturohet dhe me pas vritet nga “Tigrat e Arkanit”.

Fotografia e shqiptarit nga Maqedonia që tronditi botën

Flaka - 13.01.2018

Në këtë fotografi Hajrush Ziberi lutet për jetën e tij, pasi ai kapet nga kriminelët serbë në Bosnjë në vitin 1991. Ai torturohet dhe me pas vritet nga “Tigrat e Arkanit”.

Fotografi rrëfen momentet e fundit të shqiptarit që tronditi botën (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.01.2018

Në këtë fotografi Hajrush Ziberi lutet për jetën e tij, pasi ai kapet nga kriminelët serbë në Bosnjë në vitin 1991. Ai torturohet dhe me pas vritet nga “ Tigrat e Arkanit ”.

Fotografia e shqiptarit nga Tetova që tronditi botën, si u vra nga “Tigrat e Arkanit”

Ina - 13.01.2018

Në këtë fotografi Hajrush Ziberi lutet për jetën e tij, pasi ai kapet nga kriminelët serbë në Bosnjë në vitin 1991. Ai torturohet dhe me pas vritet nga “Tigrat e Arkanit”, përcjellë KultPlus.