TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ghetto Geasy po e sjell ‘bombën’

Lajmi.net - 11.02.2019

Postimi i fundit i Ghetto Geasyt i ka gëzuar shumë fansat. Para disa ditësh njëri nga menaxheri i BabaStars, Dekorim Sahiti ka treguar për lajmi.net se Getoar Selimi dhe Majk do të vijnë me nga një ...

Ghetto Geasy po e sjell ‘bombën’

Botasot - 11.02.2019

Postimi i fundit i Ghetto Geasyt i ka gëzuar shumë fansat. Para disa ditësh njëri nga menaxheri i BabaStars, Dekorim Sahiti ka treguar për lajmi.net se Getoar Selimi dhe Majk do të vijnë me nga një ...