TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Akti naiv i Sali Berishës, me të cilin eleminoi opozitën!

Gazeta Tema - 16.04.2019

Nga Spartak Ngjela Politika është shkollë. Por kjo shkollë ka qenë e pamundur të mësohej nga katërshja Berisha, Rama, Meta dhe Basha. Këta asnjëherë nuk iu drejtuan racionalizmit, por vetëm ...

Akti naiv i Sali Berishës, me të cilin eleminoi opozitën!

Java News - 16.04.2019

Nga Spartak Ngjela Politika është shkollë. Por kjo shkollë ka qenë e pamundur të mësohej nga katërshja Berisha, Rama, Meta dhe Basha. Këta asnjëherë nuk iu drejtuan racionalizmit, por vetëm ...