TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sheshet e Prishtinës mbulohen me flamuj kuq e zi, komuna nuk e di kush po i vendos

Lajmi.net - 16.04.2019

Sot sheshet e Prishtinës janë mbuluar me flamuj kuq e zi. Të gjitha sheshet e Prishtinës në mëngjesin e sotëm janë mbuluar me flamuj kuq e zi, raporton lajmi.net.

Sheshet e Prishtinës mbushen me flamuj kuq e zi, mësohet arsyeja

Gazeta Express - 16.04.2019

Mëngjesin e sotëm në sheshet e Prishtinës janë vendosur flamuj kuq e zi. Gazeta Express mëson se vendosja e këtyre flamujve është bërë për shkak të vizitës së Batalionit amerikan, i cili do të vijë ...

Durim Limaj: Për bizneset që nuk vendosin flamujt e origjinës së produkteve, nuk do të ketë tolerime

Botasot - 16.04.2019

Shefi i Kabinetit i ministrit të Tregtisë dhe Industrisë, Durim Limaj ka thënë se bizneset do të dënohen me gjoba nëse nuk respektojnë vendosjen e flamujve në anën e majtë të çmimit të produktit siç ...

Vidhen flamujt në autostradë e magjistrale

Zeri - 15.04.2019

Nëse keni kaluar këto ditë në rrugën e Kombit qoftë në drejtim të Kosovës e qoftë në drejtim të Tiranës, patjetër që do të keni vënë re vendosjen e qindra flamujve në të dy anët e kësaj rruge.

Komuna: nuk e di se kush po i vendos flamujt në sheshin e Prishtinës

Zeri - 16.04.2019

Sot sheshet e Prishtinës janë mbuluar me flamuj kuq e zi. Të gjitha sheshet e Prishtinës në mëngjesin e sotëm janë mbuluar me flamuj kuq e zi, raporton lajmi.net.

Durim Limaj: Për bizneset që nuk vendosin flamujt e origjinës së produkteve, nuk do të ketë tolerime (Video)

Telegrafi - 16.04.2019

Shefi i Kabinetit i ministrit të Tregtisë dhe Industrisë, Durim Limaj ka thënë se bizneset do të dënohen me gjoba nëse nuk respektojnë vendosjen e flamujve në anën e majtë të çmimit të produktit siç ...