TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Deklarohet personi që gjeti trupin e pajetë të të miturit në Fushë Kosovë

Koha.net - 11.07.2019

Një trup i pajetë është gjetur në afërsi të një banese në rrugën Xhemail Mustafa, në Fushë Kosovë. Policia e ka konfirmuar që bëhet fjalë për një të mitur.

Vdes një i mitur në Fushë-Kosovë, nuk dihen shkaqet

Zhurnal - 11.07.2019

Një i mitur ka ndërruar jetë sot rreth orës 17:30 në Fushë-Kosovë. “Sot rreth orës 17:30 kemi pranuar informatën se në afërsi të një ndërtese, në rrugën Xhemajl Mustafa në Fushë-Kosovë, ndodhet një ...

Policia jep detaje për të miturin që u gjend pa shenja jete në Fushë Kosovë

Botasot - 11.07.2019

Një person është gjetur pa shenja jete në rrugën “Xhemajl Mustafa në Fushë Kosovë. Policia e Kosovës dhe ekipi mjekësor ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes ku dhe kanë konstatuar vdekjen e të ...

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Fushë Kosovë

Gazeta Express - 11.07.2019

Një i mitur është gjetur i vdekur në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Policia për rajonin e Prishtinës thotë se është njoftuar nga qytetarët për një trup të shtrirë afër një ndërtese dhe pas ...

Gjendet i vdekur një fëmijë në Fushë Kosovë

Botasot - 11.07.2019

Një i mitur është gjendur pa shenja jete pasditen e sotme në Fushë Kosovë. Burime të mediave mësojnë së bëhet fjalë për një 13 vjeçar. I njëjti është gjendur në rrugën “Xhemaj ...

Vdes një i mitur në Fushë Kosovë, nuk dihen shkaqet

Lajmi.net - 11.07.2019

I mituri është gjetur i vdekur në afërsi të një ndërtese në rrugën Xhemajl Mustafa në Fushë Kosovë. Këtë për lajmi.net e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti.

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Fushë Kosovë

Koha.net - 11.07.2019

Një i mitur është gjetur i vdekur në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Policia për rajonin e Prishtinës thotë se është njoftuar nga qytetarët për një trup të shtrirë afër një ndërtese dhe pas ...

Një i mitur gjendet pa shenja jete në Fushë Kosovë

Telegrafi - 11.07.2019

Një i mitur është gjetur pa shenja jetë në Fushë Kosovë. Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë për Telegrafin se informatën e kanë pranuar në orën 17:30 se në rrugën ...

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Fushë Kosovë

Zeri - 11.07.2019

Një i mitur është gjetur i vdekur në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Policia për rajonin e Prishtinës thotë se është njoftuar nga qytetarët për një trup të shtrirë afër një ndërtese dhe pas ...

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Fushë Kosovë

Tetova Sot - 11.07.2019

Një i mitur është gjetur i vdekur në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Policia për rajonin e Prishtinës thotë se është njoftuar nga qytetarët për një trup të shtrirë afër një ndërtese dhe pas ...