TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nuk e kishim parë Flori Mumajesin kaq të vogël më parë

Gazeta Express - 12.01.2019

Është një nga kantautorët e preferuar shqiptar dhe një fakt të tillë Flori Mumajesi e dëshmon në çdo dalje apo këngë që ai ...

Nuk e kishim parë Flori Mumajesin kaq të vogël më parë (FOTO)

Tetova Sot - 12.01.2019

Është një nga kantautorët e preferuar shqiptar dhe një fakt të tillë Flori Mumajesi e dëshmon në çdo dalje apo këngë që ai publikon. Por këtë herë ai ka postuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet ...

Vogëlushi në foto sot është ndër artistët më të suksesshëm të estradës shqiptare

Lajmi.net - 12.01.2019

Flori Mumajesi ka hapur arkivat e fëmijërisë. Flori Mumajesi ka publikuar një fotografi nga fëmijëria, në të cilën vështirë të njihet, shkruan lajmi.net.

Flori Mumajesi hap arkivat, e pabesueshme si është dukur kur ka qenë fëmijë

Zeri - 12.01.2019

Këngëtari i njohur shqiptar Flori Mumajesi ka njoftuar ndjekësit e tij me një fotografi të rrallë. Ai ka publikuar një fotografi ku ai shihet si fëmijë e vogël e që dallon mjaft shumë në dukje, ...

Harroni përqafimet e Florit me Fifin, ja 'puthjet' që shkëmbej ai me Shkurte Gashin!

Zeri - 11.01.2019

Kohëve të fundit është komentuar shumë në lidhje me videon që u publikua ku shihen këngëtari Flori Mumajesi dhe këngëtarja Filloreta Raci, duke përqafuar e ledhatuar.

Vogëlushi në foto sot është ndër artistët më të suksesshëm të estradës shqiptare

Botasot - 12.01.2019

Flori Mumajesi ka publikuar një fotografi nga fëmijëria, në të cilën vështirë të njihet. “Kush eshte rrit n’kominat e njeh mire kete kalin”, ka shkruar ai.