TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Komisioni hetimor, Duka dhe Bardhi marrin në mbrojtje Ilir Metën, akuza qeverisë se po largon vëmendjen nga skandalet

SOT - 12.07.2019

Kreu i PAA, Agron Duka ka reaguar pas mbledhjes së komisionit hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ai tha se qeveria e ka marrë këtë nismë ...

Batuta mes deputetit të PS-së dhe aleatit të Bashës: Negociatat hapen në ditëlindjen e Berishës!

SOT - 11.07.2019

Sezoni i emisionit të Open është mbyllur me një debat ndërmjet deputetit të PS-së, Ervin Bushati dhe kreut të Partisë Agrare, Agron Duka, në lidhje me sistemin politik dhe zhvillimet e krizës.

Agron Duka në Open: Të më kishte ftuar Rama për të ndryshuar sistemin zgjedhor do isha sot në Parlament

Top Channel - 11.07.2019

Kreu i Partisë Agrare Agron Duka, duke folur në emisionin Open të Eni Vasilit se Edi Rama nuk e ka të sinqertë thirrjen ndaj opozitës për dialog pasi nuk ka thënë asnjëherë se çfarë ai mendon çfarë ...

Do të ulen në dialog Rama me Bashën? Duka vendos bast me Eni Vasilin: Unë jam mësuar të humb, deri tek dreka jam!

SOT - 11.07.2019

Kreu i PAA-së, Agron Duka i ftuar në “Open” është pyetur nga moderatorja Eni Vasili se çdo të bënte nëse kryedemokrati Lulzim Basha do të takohej me kryeministrin Edi Rama.

Komisioni për Metën, Duka: Gjyq publik për të spostuar vëmendjen

BalkanWeb - 11.07.2019

Kreu i PAA, Agron Duka ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me mbledhjen e Komisionit Hetimor Parlamentar për Presidentin Meta. “Shyqyr që doli ky Komisioni Hetimor për Presidentin e ...

Hekuran Duka brenda dy muajve shtyn para projektet që ua kishte premtuar dibranëve

Flaka - 10.07.2019

Kryetari i ri komunës së Dibrës Hekuran Duka është duke shtyrë para më shumë projekte që ua premtoi Dibranëve gjatë fushatës zgjedhore para dy muajve Duka me ekipin e tij arriti të sistematizojë ...

Deputeti i PS: Negociatat hapen në ditëlindjen time dhe të doktorit

Top Channel - 11.07.2019

Sezoni i emisionit të Open është mbyllur me një debat ndërmjet deputetit të PS-së, Ervin Bushati dhe kreut të Partisë Agrare, Agron Duka, në lidhje me sistemin politik dhe zhvillimet e krizës.

Letrat e Ramës për dialog, habit aleati i Bashës: Të më kishte ftuar do isha sot në Parlament!

SOT - 11.07.2019

Kreu i Partisë Agrare Agron Duka, u shpreh në emisionin ‘Open’se Edi Rama nuk e ka të sinqertë thirrjen ndaj opozitës për dialog pasi nuk ka thënë asnjëherë se çfarë ai mendon çfarë do të dialogojë ...

“Nuk ka shanse që Rama e Basha të takohen, nëse ndodh unë do të paguaj pjesën time të bastit!”

Gazeta Express - 11.07.2019

Kreu i PAA-së, Agron Duka i ftuar në “Open” është pyetur nga moderatorja Eni Vasili se çdo të bënte nëse kryedemokrati Lulzim Basha do të takohej me kryeministrin Edi Rama.

Komisioni për Metën, vjen reagimi i parë nga aleati i Bashës: Gjyq publik për të spostuar vëmendjen

SOT - 11.07.2019

Kreu i PAA, Agron Duka ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me mbledhjen e Komisionit Hetimor Parlamentar për Presidentin Meta. “Shyqyr që doli ky Komisioni Hetimor për Presidentin e ...

Deputeti i PS: Negociatat hapen në ditëlindjen time dhe të doktorit

Botasot - 12.07.2019

Sezoni i emisionit të Open është mbyllur me një debat ndërmjet deputetit të PS-së, Ervin Bushati dhe kreut të Partisë Agrare, Agron Duka, në lidhje me sistemin politik dhe zhvillimet e krizës.

Duka: Të më kishte ftuar Rama për të ndryshuar sistemin zgjedhor, do isha sot në Parlament

Botasot - 11.07.2019

Kreu i Partisë Agrare Agron Duka, duke folur në emisionin Open të Eni Vasilit se Edi Rama nuk e ka të sinqertë thirrjen ndaj opozitës për dialog pasi nuk ka thënë asnjëherë se çfarë ai mendon çfarë ...

Duka: Komisioni për Metën, gjyq publik për të spostuar vëmendjen gjetkë

Durres Lajm - 11.07.2019

Kryetari i Partisë Agrare Ambientalisate, Agron Duka ka reaguar lidhur me mbledhjen e Komisionit Hetimor Parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta.