TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e shtunë, 9 nëntor 2019

Bota.al - 08.11.2019

DASHI Hëna në shenjë ju jep shumë grintë, gjë që gjithashtu rrezikon t’ju shtyjë të bëheni shumë agresivë. Disa nyje ka ardhur koha që të zgjidhen. Nëse ka njerëz që ju pengojnë, ju mund të kuptoni ...

Çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme, horoskopi i datës 9 nëntor

Java News - 08.11.2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Hëna në shenjën tuaj do të bëjë që të ndiheni në ...

Horoskopi ditor, e Premte 8 Nëntor 2019

Java News - 07.11.2019

Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje.

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e premte, 8 nëntor 2019

Bota.al - 07.11.2019

DASHI Duket si një fundjavë e mirë sepse Hëna do të kalojë në shenjën tuaj. Ajo nuk do të jetë më kundër, për më shumë se një muaj dhe kjo është në vetvete gjë pozitive.

Horoskopi ditor, e Premte 8 Nëntor 2019

Botasot - 08.11.2019

Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje.

Horoskopi ditor, e premte 8 nëntor 2019/ Do të keni më shumë qetësi

Mapo - 08.11.2019

Ky është horoskopi për ditën e premte 8 nëntor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat. Si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Parashikimi i yjeve për sot, e premte 8 nëntor

Albeu.com - 08.11.2019

Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje.

Puna, shëndeti dhe dashuria, çfarë rezervojnë yjet për të lindurit e çdo shenje

Albeu.com - 09.11.2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, e shtunë 9 nëntor 2019. Dashi Hëna në shenjën tuaj do të bëjë që të ndiheni në siklet, për shkak të disa pengesave me të cilat do të përballeni.

Horoskopi, e shtunë 9 Nëntor 2019; Nga Paolo Fox

Mapo - 09.11.2019

DASHI Hëna në shenjë ju jep shumë grintë, gjë që gjithashtu rrezikon t’ju shtyjë të bëheni shumë agresivë. Disa nyje ka ardhur koha që të zgjidhen. Nëse ka njerëz që ju pengojnë, ju mund të kuptoni ...

Puna, dashuria dhe paratë, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet këtë fundjavë për ju

SOT - 09.11.2019

Dashi 21 Mars - 19 Prill Hëna në shenjën tuaj do të bëjë që të ndiheni në siklet, për shkak të disa pengesave me të cilat do të përballeni. Nëse ka njerëz që nuk janë në anën tuaj, gjatë kësaj ...