TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Real Madrid – Icardi, ky është lajmi i fundit nga Spanja

Lajmi.net - 15.04.2019

Mauro Icardi është shumë afër të bëhet lojtar i Real Madridit. Mauro Icardi i ka bërë me dije Interit se dëshiron të largohet në drejtim të Real Madridit.

Interi gjen në Francë pasuesin e Icardit

SuperSport - 15.04.2019

Ndonëse Marotta nuk e pranoi drejtpërdrejtë sot, duket se e ardhmja e Mauro Icardit, do të jetë larg Interit dhe sulmuesi argjentinas po bën gati valixhet për t’u larguar në verë.

Marotta shtyn vendimin për të ardhmen e Icardit dhe konfirmon Spallettin!

SuperSport - 15.04.2019

Administratori i deleguar i Interit, Giuseppe Marotta në një intervistë për Rai Sport, ka shtyrë çdo vendim lidhur me të ardhmen e Mauro Icardit për në fund të sezonit: “Vlerësimet do të bëhen në ...

Wanda është nënë e pesë fëmijëve, por gruaja e Icardit merr vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale

Telegrafi - 15.04.2019

Ndërkohë që po qetësohen problemet e Mauro Icardit me Interin, gruaja e tij, Wanda Nara, ka tërhequr vëmendjen me fotografitë e reja të publikuara në rrjetet sociale.

Wanda: Icardit mund t’ia marrësh penalltitë dhe shiritin e kapitenit, po jo edhe dëshirën për të luajtur

Gazeta Express - 15.04.2019

Wanda Nara ka thënë derisa drejtuesit e Interit kanë mundur t’ia marrin shiritin e kapitenit dhe përgjegjësinë për t’i gjuajtur penalltitë bashkëshortit të saj, Mauro Icardit, ata nuk kanë mundur ...

Wanda: Ata ishin në gjendje t’ia merrnin shiritin e kapitenit dhe penalltitë, por jo dhe dëshirën për të luajtur për ...

Telegrafi - 15.04.2019

Ashtu si çdo fundjavë Wanda Nara ishte e ftuar edhe këtë herë në emisionin e famshëm italian, Tiki Taka. Edhe një herë gruaja dhe agjentja e Mauro Icardit nuk harroi të thumbojë klubin zikaltër, duke ...

Icardi po kërkon të largohet nga Interi

Koha.net - 15.04.2019

Sulmuesi argjentinas Mauro Icardi nuk mendon të qëndrojë gjatë te Interi, siç raportoi gazeta AS të dielën. Icardi ka kontratë me Interin deri në verën e vitit 2021, mirëpo ai ua ka bërë të qartë ...

Icardi në fushë, Wanda mesazh dhe foto ‘të nxehta’ në Instagram

Zeri - 15.04.2019

Mauro Icardi ishte titullar mbrëmë në fitoren 3:1 të Interit ndaj Frosinones, transmeton zeri.info E derisa reprezentuesi argjentinas ishte në fushë, partnerja e tij Wanda Nara vendosi të postojë ...

Icardi vijon shterpësinë, Wanda Nara zhvishet në Instagram (Foto)

Top Channel - 14.04.2019

Ndërkohë që bashkëshorti i saj futbollist është përfshirë në një debat të pafundëm në ambientin zikaltër, me Icardin që rikthehet si titullar në formacionin e Interit pas plot 8 ndeshjesh në Serie A, ...

Interi i tregon "derën" Icardit, ul klauzolën e transferimit

Albeu.com - 14.04.2019

Një lamtumirë praktikisht e sigurtë, me përjashtim të ndonjë çudie të minutës së fundit, është një marrëdhënie e destinuar të përfundojë me mbylljen e këtij sezoni, pas polemikash dhe kundërshtimesh.

Icardi ia lejon penalltinë Perisicit, kroati nuk gabon

Gazeta Express - 14.04.2019

Inter ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Frosinones në ndeshjen që po zhvillohet në “Stadio Benito Stirpe” Golin e ka shënuar mesfushori kroat Ivan Perisic nga pika e bardhë.

Icardi e ka gjetur skuadrën e re

Lajmi.net - 14.04.2019

Mauro Icardi me shumë gjasë do të largohet nga Interi në afatin kalimtar të kësaj vere. Mauro Icardi ka kohë që po e kërkon largimin nga Inter. Sulmuesi argjentinas është rikthyer te skuadra ...

Icardi e ka seriozisht, kërkon të largohet nga Interi

Botasot - 14.04.2019

Icardi dëshiron që ti bashkohet një gjiganti evropian këtë verë. Kontrata e sulmuesit argjentinas me Interin përfundon në vitin 2021, por ai e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të rinovojë kontratën ...

FOTO/ Icardi në fushë me Inter, Wanda Nara i vë “flakën” Instagramit

Java News - 14.04.2019

Duket se Wanda Nara është qetësuar nga çështja Icardi pas polemikave me drejtuesit e Interit. Ajo njihet për trupin e saj dhe kësaj here ka postuar disa foto provokuese në rrjetet sociale.

Marotta sqaron të ardhmen e Spallettit dhe Mauro Icardit

Botasot - 15.04.2019

Administratori i deleguar i Interit, Giuseppe Marotta, në një intervistë për “Rai Sport”, ka shtyrë çdo vendim lidhur me të ardhmen e Mauro Icardit për në fund të sezonit.

Icardi mund t’i bashkohet Realit për një çmim të pabesueshëm

Botasot - 13.04.2019

Mauro Icardi nuk ka pasur një sezon të bujshme në Inter. Argjentinasi është në qendër të një krize të vazhdueshme në klubin italian. Sipas asaj që është raportuar nga gazeta spanjolle AS, mungesa e ...

Icardi vijon shterpësinë, Wanda Nara zhvishet në Instagram

Botasot - 15.04.2019

Ndërkohë që bashkëshorti i saj futbollist është përfshirë në një debat të pafundëm në ambientin zikaltër, me Icardin që rikthehet si titullar në formacionin e Interit pas plot 8 ndeshjesh në Serie A, ...

Icardi e ka gjetur skuadrën e re

Almakos - 14.04.2019

Mauro Icardi me shumë gjasë do të largohet nga Interi në afatin kalimtar të kësaj vere. Mauro Icardi ka kohë që po e kërkon largimin nga Inter. Sulmuesi argjentinas është rikthyer te skuadra ...

Marotta: Conte trajner fitues, por Spalletti ka dy vite kontratë me Interin

Telegrafi - 15.04.2019

Administratori i deleguar i Interit, Giuseppe Marotta, në një intervistë për Rai Sport, ka shtyrë çdo vendim lidhur me të ardhmen e Mauro Icardit për në fund të sezonit.

Icardi e ka gjetur skuadrën e re

Portalb - 14.04.2019

Mauro Icardi ka kohë që po e kërkon largimin nga Inter. Sulmuesi argjentinas është rikthyer te skuadra italiane, pas skandalit të shkaktuar muaj më parë, përcjell lajmi.net.

Icardi e ka gjetur skuadrën e re

Medial - 14.04.2019

Mauro Icardi me shumë gjasë do të largohet nga Interi në afatin kalimtar të kësaj vere. Mauro Icardi ka kohë që po e kërkon largimin nga Inter. Sulmuesi argjentinas është rikthyer te skuadra ...