TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pamje nga argëtimi i Dua Lipas në Prishtinë

Botasot - 10.08.2018

Ka dy ditë që Dua Lipa po qëndron në Prishtinë. Ajo përveç familjes së saj dhe ekipës, me vete ka edhe të dashurin e saj, Isaac Carew. Se po argëtohet tej mase e tregon edhe vet ajo përmes rrjeteve ...

Isaac i shpreh dashurinë Dua Lipës me këngën e Ledri Vulës

SOT - 10.08.2018

Dua Lipa ka filluar të kërcejë me këngët shqiptare vetëm një natë para festivalit që do të mbahet në Prishtinë.Ajo, së bashku me familjen dhe të dashurin kanë kërcyer nën ritmet e këngëtarëve që do ...

Isaac i shpreh dashurinë Dua Lipës me këngën e Ledrit

Durres Lajm - 10.08.2018

Një natë para festivalit madheshtor që pritet të mbahet përgjatë kësaj fundjave në Prishtinë, Dua Lipa së bashku me familjen dhe të dashurin kanë kërcyer me hitet e këngëtarëve që do të jenë të ...

Dua Lipa pozon me fanellën e Prishtinës

Lajmi.net - 10.08.2018

Asaj iu dhurua një fanellë e personalizuar vjollcë. Dua Lipa nuk ka ardhur vetëm për muzikë në Kosovë. Ajo ndanë kohën për gjëra të ndryshme në vendin e prejardhjes, përcjellë “Lajmi.net”.

Dikur të dashur! Dua Lipa me Isaac Carew vallëzon me këngën e Ledrit

Lajmi.net - 10.08.2018

Koncerti i Dua Lipës është ngjarja më e përfolur këto ditë. Këngëtarja do të performojë sonte (e premte) në parkun e Gërmisë, e bashkë me të edhe shumë artistë të tjerë, shkruan lajmi.net.

Dua Lipa e ‘kall’ atmosferën me këngën “Kuq e Zi”

Zeri - 10.08.2018

Me të ardhur në Kosovë këngëtarja e njohur Dua Lipa filloi të flas shqip dhe të vallëzoj me këngë shqipe. Por në videon e fundit të publikuar nga i dashuri i saj Isaa Crew ajo shihet duke vallëzuar ...

Kështu vallëzon i dashuri i Dua Lipës me “Princess Diana”

Zeri - 10.08.2018

Isaac Carew, i dashuri i këngëtares së njohur kosovare me famë botërore, Dua Lipa ditëve të fundit ka ardhur në vendlindjen e të dashurës e prej ku po kalon shumë mirë nën shoqërinë e saj dhe të ...

Dua Lipa me ekipin bëjnë atmosferë midis Prishtinës me “Ku Vajti”

Lajmi.net - 10.08.2018

Dua Lipa nesër pritet të performojë në "Sunny Hill Festival". Ajo ka arritur dje në Prishtinë bashkë me të dashurin, Isaac Carew dhe anëtarët e ekipit të saj, shkruan lajmi.net.

Çokollata me imazhin e Dua Lipës, me rastin e ardhjes së saj në Kosovë

Telegrafi - 09.08.2018

Artistja shqiptare Dua Lipa është duke qëndruar në Prishtinë këto ditë. Ajo ka ardhur enkas për festivalin “Sunny Hill”, pasi do të ngjitet për fansat në skenë në natën e parë të këtij festivali.

Dua Lipës i dhurohet fanella e Prishtinës

Gazeta Express - 10.08.2018

Asaj iu dhurua një fanellë e personalizuar vjollcë. Dua Lipa nuk ka ardhur vetëm për muzikë në Kosovë. Ajo ndanë kohën për gjëra të ndryshme në vendin e ...

E bëjnë edhe këtë! Çokollata me imazhin e Dua Lipës

Lajmi.net - 09.08.2018

Dua Lipa dje ka arrritur në Prishtinë. Këngëtarja pritet që nesër të mbajë koncert në Prishtinë, në kuadër të festivalit “Sunny Hill”, shkruan lajmi.net.

Dua po shijon qëndrimin në Prishtinë! Relaksohet me të dashurin në pishinë

Lajmi.net - 09.08.2018

Dua Lipa bashkë me të dashurin e saj, Isaac Carew dhe anëtarët e ekipit të saj, kanë udhëtuar dje drejt Prishtinës. Këngëtarja në mbrëmje i ishte drejtuar medieve në një konferencë për shtyp, shkruan ...

I dashuri i Dua Lipës provokohet nga serbja, ai i kundërpërgjigjet duke ia bërë të ditur sovranitetin e Kosovës

Telegrafi - 09.08.2018

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, këto ditë gjendet në Kosovë. Ajo do të performojë në natën e parë të festivalit “Sunny Hill” të premten, teksa në Prishtinë arriti dje (e mërkurë).

Vlora Çitaku: Faleminderit Dua Lipa dhe Dukagjin Lipa që e kujtoni Kosovën

Lajmi.net - 09.08.2018

Dua Lipa tanimë është në Kosovë. Ajo dje ka arritur në Prishtinë së bashku me ekipin e saj dhe të dashurin, Isaac Carew e cila menjëherë i është drejtuar mediave, shkruan lajmi net.

Godet dhëndri: ‘Mirë se erdhe në Serbi’, i dashuri i Dua Lipës i kthen përgjigjen epike serbes

Ina - 09.08.2018

Godet dhëndri: ‘Mirë se erdhe në Serbi’, i dashuri i Dua Lipës i kthen përgjigjen epike serbes Modeli i famshëm britanik Isaac Carew, po e shoqëron të dashurën e tij, këngëtaren Dua Lipa gjatë ...

I dashuri i Dua Lipës i kthen përgjigje epike serbes (FOTO)

Tetova Sot - 09.08.2018

Ditën e djeshme Dua Lipa ka mbërritur për të përformuar në festivalin ‘Sunny Hill’. Dhe nga fotot e publikuar në Instagram shihet se ajo ështe shoqëruar nga i dashuri i saj,Isacc Carew.

I komentojnë “Mirë se vjen në Serbi”, ja si i përgjigjet komentueses i dashuri i Dua Lipës

Durres Lajm - 09.08.2018

Dua Lipa ka mbërritur në Prishtinë për koncertin e radhës e shoqëruar edhe nga i dashuri i saj, Isaac Carey. Ky i fundit, ka postuar në Instagram një foto ku shënonte vendndodhjen “Prishtinë” ndërsa ...

“Dailymail” shkruan për ardhjen e Dua Lipës në Prishtinë

Botasot - 09.08.2018

Për ardhjen e Dua Lipës në Prishtinë ka shkruar edhe tabloidi i njohur britanik “Dailymail”. Të mërkurën Dua Lipa është paraqitur me një veshje të mrekullishme derisa zbriti nga aeroplani privat në ...

‘Mirë se vjen në Serbi’, i dashuri i Dua Lipës i mbyll gojën komentueses (Foto)

SOT - 08.08.2018

Këngëtarja me origjinë kosovare, Dua Lipa ka mbërritur sot në Prishtinë, teksa pritet që të japë koncert këtë të premte në Prishtinë, në festivalin ‘Sunny Hill”, që do të zgjasë 3 ditë.

“Mirë se vjen në Serbi”, i dashuri i Dua Lipës i mbyll gojën komentueses

Zeri - 08.08.2018

Dua Lipa bashkë me të dashurin, Isaac Carew ka udhëtuar sot nga Londra për në Prishtinë. Këngëtarja ka mbajtur edhe konferencë për medie, ku foli për koncertin, talentët e tjerë shqiptarë si dhe për ...

E bëjnë edhe këtë! Çokollata me imazhin e Dua Lipës

Botasot - 09.08.2018

Dua Lipa dje ka arrritur në Prishtinë. Këngëtarja pritet që nesër të mbajë koncert në Prishtinë, në kuadër të festivalit “Sunny Hill”. Gjatë ditës së sotme, ajo është relaksuar në pishinë bashkë me ...

Dua po shijon qëndrimin në Prishtinë! Relaksohet me të dashurin në pishinë

Botasot - 09.08.2018

Dua Lipa bashkë me të dashurin e saj, Isaac Carew dhe anëtarët e ekipit të saj, kanë udhëtuar dje drejt Prishtinës. Këngëtarja në mbrëmje i ishte drejtuar medieve në një konferencë për shtyp.

“Dailymail” shkruan për ardhjen e Dua Lipës në Prishtinë (FOTO)

Tetova Sot - 09.08.2018

Për ardhjen e Dua Lipës në Prishtinë ka shkruar edhe tabloidi i njohur britanik “Dailymail”. Të mërkurën Dua Lipa është paraqitur me një veshje të mrekullishme derisa zbriti nga aeroplani privat në ...

“Mirë se vjen në Serbi”, i dashuri i Dua Lipës i mbyll gojën komentueses

Lajmi.net - 08.08.2018

Dua Lipa bashkë me të dashurin, Isaac Carew ka udhëtuar sot nga Londra për në Prishtinë. Këngëtarja ka mbajtur edhe konferencë për medie, ku foli për koncertin, talentët e tjerë shqiptarë si dhe për ...

E bëjnë edhe këtë! Çokollata me imazhin e Dua Lipës (FOTO)

Tetova Sot - 09.08.2018

Dua Lipa dje ka arrritur në Prishtinë. Këngëtarja pritet që nesër të mbajë koncert në Prishtinë, në kuadër të festivalit “Sunny Hill”. Gjatë ditës së sotme, ajo është relaksuar në pishinë bashkë me ...

“Mirë se vjen në Serbi”, i dashuri i Dua Lipës i mbyll gojën komentueses serbe

Botasot - 09.08.2018

Dua Lipa bashkë me të dashurin, Isaac Carew ka udhëtuar sot nga Londra për në Prishtinë. Këngëtarja ka mbajtur edhe konferencë për medie, ku foli për koncertin, talentët e tjerë shqiptarë si dhe për ...

“Mirë se vjen në Serbi”, i dashuri i Dua Lipës i mbyll gojën komentueses

Tetova Sot - 09.08.2018

Dua Lipa bashkë me të dashurin, Isaac Carew ka udhëtuar sot nga Londra për në Prishtinë. Këngëtarja ka mbajtur edhe konferencë për medie, ku foli për koncertin, talentët e tjerë shqiptarë si dhe për ...