TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FOTO/ Dhuna mbi Sahit Dollapin, dalin pamjet e rënda

BalkanWeb - 16.05.2019

Këto janë shenjat e dhunës dhe dëmtimeve në trupin e sekretarit organizativ të Partisë Demokratike Sahit Dollapi. “BalkanWeb” sjell fotot e publikuara sot për herë të parë në emisionin “Të ...

Sahit Dollapi tregon për herë të parë si e rrahu policia në protestën e 11 majit

LajmiFundit - 16.05.2019

Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike, Sahit Dollapi ka treguar në emisionin të “Të Paekspozuarit” në Neës 24, çfarë ka ndodhur gjatë momentit kur është goditur nga forcat e policisë gjatë ...

“Më çoni në spital”, Dollapi: Më lanë 2 orë në birucë

Mapo - 16.05.2019

Sekretari Organizativ i PD, Sahit Dollapi, ka folur sonte për herë të parë se çfarë ndodhi natën e protestës së 11 majit, ku ai u dhunua nga policia. Në një lidhje telefonike me TPZ, nga spitali i ...

Flet për herë të parë Sait Dollapi, zbulon urdhrin që dha Arben Baro

SOT - 16.05.2019

Sekretari organizativ i PD-së, Sait Dollapi, ka folur për herë të parë për ngjarjen e 11 majit. Dollapi deklaroi se atë mbrëmje në protestë ai ka mbrojtur forcat e policisë që mos lëndoheshit, por më ...

Flet Sahit Dollapi:Si u godita me plumb plastik në këmbën e majtë

BalkanWeb - 16.05.2019

Sekretari Organizativ i PD Sahit Dollapi në një lidhje telefonike me gazetarin Ylli Rakipi në emisionin “Të paekspozuarit” në “News 24” tha se është goditur ndër të tjera edhe me plumb plastik në ...

U rrah nga policia në protestë, flet Sahit Dollapi: Më goditën dhe me plumba plastikë

Gazeta Express - 16.05.2019

Sekretari Organizativ i PD Sahit Dollapi në një lidhje telefonike me gazetarin Ylli Rakipi në emisionin “Të paekspozuarit” në “Neës 24” tha se është goditur ndër të tjera edhe me plumb plastik në ...

Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Strazimiri-Lleshajt: Do përgjigjesh!

BalkanWeb - 15.05.2019

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri është ndalur edhe sot te dhuna e policisë ndaj sekretarit organizativ brenda PD, Sahit Dollapit gjatë protestës së 4 kombëtare të opozitës.

“Ç’të mbjellësh do korrësh”,Kazhani për Dollapin: Ishte i dhunshëm

BalkanWeb - 14.05.2019

Gazetarja Mira Kazhani duke komentuar dhunën mbi Sahit Dollapin tha se ishte ndjerë keq nga pamjet por se ai ishte i dhunshëm gjatë gjithë protestës. Sipas saj, pamjet ishin të rënda por se kur ...

“Dhuna” e policisë ndaj Dollapit, Ngjela: S’duhet të ikte me vrap

BalkanWeb - 14.05.2019

Avokati i njohur Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24”, duke folur për dhunën e policisë ndaj Sahit Dollapit, tha se ai iku dhe ky ishte gabimi fatal.

Dhuna ndaj Dollapit, Strazimiri paralajmëron Lleshajn: Do mbash përgjegjësi!

SOT - 15.05.2019

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri ka folur edhe sot për dhunën e ushtruar nga Policia ndaj sekretarit organizativ brenda PD, Sahit Dollapit gjatë protestës së 4 kombëtare të ...

Dhunimi i Sahit Dollapit ndez sherrin/ “Nuk e prisja nga ty”, Mira Kazhani përplaset keq me Grida Dumën: S’mund të ...

SOT - 15.05.2019

Dhunimi i Sahit Dollapit ka ngjallur një debat të madh në politikën shqiptare dhe jo vetëm. Ndërsa Mira Kazhani tha se, Sait Dollapi provokoi dhunë në protestën e 11 majit, gazetarja dhe ...

Dhuna e policisë ndaj Dollapit, Spartak Ngjela tregon kush u bë shkak

SOT - 14.05.2019

Avokati i njohur Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” duke folur për dhunën e policisë ndaj Sahit Dollapit, tha se ai iku dhe ky ishte gabimi fatal.

Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Strazimiri paralajmëron Sandër Lleshajn

Albeu.com - 15.05.2019

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri është ndalur edhe sot te dhuna e policisë ndaj sekretarit organizativ brenda PD, Sahit Dollapit gjatë protestës së 4 kombëtare të opozitës.

“Dhuna” e policisë ndaj Dollapit, Ngjela: S’duhet të ikte me vrap

Botasot - 15.05.2019

Avokati i njohur Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24”, duke folur për dhunën e policisë ndaj Sahit Dollapit, tha se ai iku dhe ky ishte gabimi fatal.

Rrahja ndaj Sahit Dollapit, Strazimiri-Lleshajt: Do përgjigjesh!

LajmiFundit - 15.05.2019

Ish deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri në një shënim në faqen e tij facebook shkruan se me dhunën policore kundër Sahit Dollapit, u kryen të paktën 4 vepra penale.

Strazimiri paralajmëron ministrin Lleshaj: Do përgjigjesh për dhunën ndaj Sahit Dollapit!

Durres Lajm - 15.05.2019

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri ka paralajmëruar ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj se do përgjigjet për dhunën që policia ka ushtruar ndaj Sahit Dollapit gjatë protestës së 11 ...