TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Murati: Nëse përgjigjja për hapje negociatash është Jo, Rama të shkojë në votëbesim

BalkanWeb - 09.10.2019

Kryeredaktori i Gazetës Shqiptare Erl Murati i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se nëse edhe këtë herë BE kthen përgjigje negative dhe nuk ka hapje negociatash me Shqipërinë, ...

Negociatat me BE/ Erl Murati: Shqipëria ka sot probleme me krimin dhe korrupsionin

BalkanWeb - 09.10.2019

Kryeredaktori i “Gazetës Shqiptare” Erl Murati i pranishëm në emisionin “Real Story” në News 24 u ndal te procesi i hapjes së negociatave dhe sfidat kryesore që ka sot Shqipëria në këtë drejtim.