TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mozzik vjen me “dissa” për ish gruan e tij Loredanën

InfoKosova - 08.11.2019

Reperi Mozzik ka bërë një “diss” për ish gruan e tij reperen Loredana Zefi. Loredana dhe Mozzik janë ndarë tash e sa kohë. Reperi Mozzik publikoi mbrëmë në mesnatë këngën e tij më të re.

Ende pa u bërë 24 orë nga publikimi, Mozzik arrin suksesin e parë me “Dhelpër dinake”

Lajmi.net - 08.11.2019

Në orët e para të ditës së sotme, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re me titull “Dhelpër Dinake”, shkruan lajmi.net. Reperi, kësaj kënge ia ka shoqëruar edhe videoklipin, ndërsa pranoi komente ...

“Hiqmu qafe…”, më në fund ‘shprehet’ Mozzik dhe thotë arsyen e vërtetë të ndarjes nga Loredana

Botasot - 08.11.2019

Prej kohës çifi Mozzik-Loredana janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre. Që prej nuk janë më bashkë, ata nuk i kanë ndalur ‘kunjat’ në adresë të njëri-tjetrit.

I ra nga Kina, por Noizy sapo zbuloi si i ka punët me Mozzik (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.11.2019

Mbrëmjen e djeshme reperi i njohur Mozzik këngën e tij më të re, të titulluar ‘Dhelpër dinake’. Ndonëse ky projekt i ri muzikor ka vetëm 16 orë që është hedhur në kanalin e Youtubit, ka marrë një ...

U tha se i bëri ‘diss’ Mozzikut, vjen reagimi nga Noizy

Lajmi.net - 08.11.2019

Gjatë mbrëmjes Mozzik publikoi projektin e tij më të ri muzikor ‘Dhelpër dinake’ këngë kjo që zgjoi menjëherë interes tek publiku, shkruan lajmi.net. Pas publikimit të klipit, në rrjete sociale ...

Shoqe e ngushtë me Loredanën, por Tayna sapo mbështeti publikisht Mozzikun

Zhurnal - 08.11.2019

Nëse nuk e dinit, Tayna dhe Loredana nuk kanë aspak armiqësi me njëra-tjetrën siç ndodh zakonisht mes repereve, por përkundrazi janë mikesha të ngushta.

Mozzik publikon këngën e re, fansat dedikim Loredanës

Alsat - 08.11.2019

Reperi Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re ‘Dhelpër Dinake’ gjatë mbrëmjes, por diskutimi për klipin e këngën vazhdojnë edhe sot. Kënga më e fundit e tij erdhi pas ndarjes nga Loredana dhe ...

I tha të gjitha: Mozzik zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Loredana (VIDEO)

Albeu.com - 08.11.2019

Ndarja e Mozzikut dhe Loredanës ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave muajt e fundit. Ndarjen e bëri publike vetë Loredana e cila e quajti veten nënë beqare dhe deklaroi se do e vazhdojë vetëm ...

Mozzik publikon këngën ‘Dhelpër dinake’, të gjithë janë të bindur se i dedikohet Loredanës

Gazeta Express - 08.11.2019

Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes me Loredanën. Reperi Mozzik ka publikuar me videoklip këngën që po e lajmëron tash e sa kohë.

Pasi u flit për një bashkëpunim, Tayna bën këtë veprim për Mozzikun

Lajmi.net - 08.11.2019

Para disa javëve në media u flit shumë se Mozzik dhe Tayna shumë shpejt do sjellin një bashkëpunim, dhe së fundmi me veprimin e bërë reperja u ka dhënë një shtyrje më të madhe këtyre lajmeve, shkruan ...

Mozzik publikon këngën e re

Lajmi.net - 08.11.2019

Mozzik kishte kohë që po paralajmëronte se kënga e re do publikohet këtë javë, shkruan lajmi.net. Ai gjatë orëve të natës ka lansuar në kanalin e tij zyrtar në Youtube, këngën ‘Dhelpër dinake’ të ...

Mozzik lanson këngën “Dhelpër dinake”

Telegrafi - 08.11.2019

“Dhelpër dinake” mban titullin kënga më e re e Mozzik, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Producenti Rzon qëndron prapa këtij projekti, të cilit ia ka realizuar muzikën.

Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake”

Botasot - 08.11.2019

Reperi i njohur, Mozzik sapo ka lansuar projektin e tij më të ri. Kënga e cila mban titullin “Dhelpër Dinake”, është vizuelizuar edhe me videoklip. Kënga flet për një lidhje dashurie e cila nuk ka ...

Mozzik ka një pyetje para publikimit të këngës së re

Botasot - 07.11.2019

Mozzik sot pritet që ta lansoj këngën e re, me titull ‘Dhelpër dianke’. Mirëpo para se ta lansoj këtë këngë ai kë një pyetje për fansat e tij. Mozzik përmes një foto të postuar në instastory i ka ...

Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake”

Alb Portali - 08.11.2019

Reperi i njohur, Mozzik sapo ka lansuar projektin e tij më të ri. Kënga e cila mban titullin “Dhelpër Dinake”, është vizuelizuar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline.

Mozzik publikon këngën e re

Zhurnal - 08.11.2019

Mozzik ka lansuar ‘Dhelper dinake’.Mozzik kishte kohë që po paralajmëronte se kënga e re do publikohet këtë javë, shkruan lajmi.net.Ai gjatë orëve të natës ka lansuar në kanalin e tij zyrtar në ...

Mozzik publikon këngën ‘Dhelpër dinake’, të gjithë janë të bindur se i dedikohet Loredanës

Zeri - 08.11.2019

Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes me Loredanën. Reperi Mozzik ka publikuar me videoklip këngën që po e lajmëron tash e sa kohë.

U tha se i bëri ‘diss’ Mozzikut, vjen reagimi nga Noizy

Botasot - 08.11.2019

Noizy ka reaguar pasi u tha se ka ‘thumbuar’ Mozzikun për këngën e fundit. Gjatë mbrëmjes Mozzik publikoi projektin e tij më të ri muzikor ‘Dhelpër dinake’ këngë kjo që zgjoi menjëherë interes tek ...