TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Grida Duma ‘lë pa fjalë’ me pamjen, fotografohet krah princit shqiptar 

SOT - 11.07.2019

Mbrëmjen e djeshme në oborrin mbretëror të Princit Leka u mbajt festivali ‘Vox baroque’. Artistë të talentuar dhuruan performanca si në mesjetë. Pjesëmarrës kanë qenë shumë personazhe të njohur nga ...

Pas flokëve, Grida Duma ndryshon dhe stilin e veshjes, nuk ishim mësuar ta shohim kështu!

Botasot - 10.07.2019

Ish deputetja simpatike e PD-së është shfaqur gjithmonë mjaft e kuruar në publik: zor se mund ta shohësh Grida Dumën pa flokë të krehura bukur, veshje elegante e këpucë me taka.

Ish-deputetja Grida Duma shkëlqen sërish (FOTO)

Durres Lajm - 11.07.2019

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka postuar disa foto nga festivali ‘Vox baroque’, i cili u mbajt ditën e djeshme ku artistë dhuruan performanca si në mesjetë.

FOTOT/ Grida Duma heq dorë nga veshja zyrtare, shfaqet më sport se kurrë më parë

SOT - 10.07.2019

Ish-deputetja e PD-së Grida Duma është një prej politikanëve që kujdeset shumë për pamjen e saj, dhe gjithnjë shfaqet në formë të shkëlqyer. Këtë e ka treguar dhe në protestën e të hënës që mbajti ...

Krah princit dhe princeshës së Shqipërisë, si shkëlqeu Grida Duma (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.07.2019

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka postuar disa foto nga festivali "Vox baroque", i cili u mbajt ditën e djeshme ku artistë dhuruan performanca si në mesjetë.