TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

50 Cent i kundërpërgjigjet Mayweatherit, e thumbon me “pozitivitet”

Flaka - 13.08.2019

‘Lufta’ verbale në mes të reperit, 50 Cent dhe boksierit, Floyd Mayweather ende po vazhdon. Pas deklaratave të Mayweather se karriera e reperit ka dështuar, është 50 Cent që ia ka kthyer përmes një ...

50 Cent bën horrë Floyd Mayweatherin në postimin e bërë

Lajmi.net - 13.08.2019

50 cent dhe Floyd Mayweather po vazhdojnë të ‘thumbojnë’ njëri tjetrin me postimet në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Reperi iu kthye boksierit me një postim sarkastik në Twitter pas talljes që ...