TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nga i pavlefshëm në titullar, Giampaolo “ndryshon” jetën e Borinit

SuperSport - 12.09.2019

Në verë Fabio Borini dukej se nuk ishte më në planet e Milanit ndërsa tani për lojtarin shfaqet mundësia e rinovimit të kontratës dhe kjo falë pozicionit të ri në fushë.

Milani po ia vazhdon kontratën Borinit

Telegrafi - 11.09.2019

Në afatin kalimtar veror Fabio Borini pritej të largohej nga Milani, mirëpo qëndrojë në skuadër. Në vitin 2017 italiani u transferua në San Siro në formë huazimi nga Sunderlandi me detyrim për ta ...