TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mourinho dhe Conte i japin fund luftës së tyre ? Kjo është deklarata e fundit e trajnerit të Chelseat

Albeu.com - 14.01.2018

Antonio Conte nuk brengoset nga deklaratat e Jose Mourinhos se ai ndien neveri për teknikun e Chelseat , që më sa duket i jap fund me kaq luftës së fjalëve mes tyre.

Antonio Conte e pranon dhe vetë: Skemat nuk po na funksionojnë

Albeu.com - 13.01.2018

Chelsea humbi dy pikë të arta sot kundër Leicester Cityt që sfida përfundoi barazim 0-0, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 23-të të Premier Leagues. Edhe vetë tekniku i Chelseat, Antonio Conte e ...

Conte dhe Mourinho i japin fund “luftës”

Lajmi.net - 13.01.2018

. Antonio Conte nuk është i shqetësuar aspak nga deklaratat e fundit të Jose Mourinhos. Të dy trajnerët së fundi kanë parë një betejë të hapur me deklaratë, duke akuzuar njërin-tjetrin e duke mos ...