TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ronaldo – Salah, kjo do të ndodhë sonte në finalen e Ligës së Kampionëve

Lajmi.net - 26.05.2018

. Real Madrid dhe Liverpool takohen sonte në finalen e Ligës së Kampionëve. Cristiano Ronaldo do të zhvillojë një duel direkt me Mohamed Salah si dy yjet më të mëdhenj të skuadrave finaliste.

Marcelo para finales: Përgjegjësia ime është Salah

SOT - 25.05.2018

Marcelo ka folur para finales së Champions Leagues ku do të ketë detyrën e vështirë për të ndalur njeriun e momentit, Mohamed Salah. “Të dy skuadrat pëlqejnë të sulmojnë.

Ramos: Salah? Askush nuk mund të krahasohet me Ronaldon dhe Messin

Lajmi.net - 25.05.2018

. Sergio Ramos ka thënë se as Mohamed Salah dhe askush tjetër nuk mund të krahasohet me Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin. Mbrojtësi spanjoll në konferencën e fundit për shtyp para finales me ...

Ramos nënvlerëson Salahun: Ronaldo dhe Messi janë nga një orbitë tjetër

Tetova Sot - 25.05.2018

Para finales se Ligës së Kampionëve, kapiteni i Real Madridi e ka nënvlerësuar sulmuesin e Liverpool, edhe pse e ka konsideruar atë si njërin prej më të mirëve në botë Mohamed Salah është një “lojtar ...

Ramos nënvlerëson Salahun: Ronaldo dhe Messi janë nga një orbitë tjetër

Gazeta Express - 25.05.2018

Para finales se Ligës së Kampionëve, kapiteni i Real Madridi e ka nënvlerësuar sulmuesin e Liverpool, edhe pse e ka konsideruar atë si njërin prej më të mirëve në ...

UEFA zgjedh lojtarin më të shpejtë të Champions Leagues

VeqSport - 25.05.2018

Ylli i Liverpool, Mohamed Salah, njihet për shpejtësinë e tij, kështu që nuk është një surprizë që ai është renditur i pari në listën e lojtarëve më të shpejtë të këtij edicioni të Champions League.

Klopp: Krahasimet e Salahut me Messi dhe Ronaldo – të parëndësishme

Tetova Sot - 25.05.2018

Forma e jashtëzakonshme e egjiptianit ka dominuar agjendën së fundi të debatit për Topin e Artë, por menaxheri i tij nuk e ka këtë shqetësim Përderisa Liverpool po përgatitet për finalen e Ligës së ...

Ronaldo “injoron” Salah

SOT - 25.05.2018

Të shtunën në mbrëmje luhet finalja e Ligës së Kampioneve mes Realit të Madridit dhe Liverpool. E gjithë vëmendja është fokusuar tek dy sulmuesit më në formë për momentin, Cristiano Ronaldo dhe ...

Salah: Këta janë heronjtë e mi të fëmijërisë

Lajmi.net - 25.05.2018

Mohamed Salah ka dhënë një intervistë për faqen e UEFA-s para finales së Ligës së Kampionëve. Nesër (e shtunë), Liverpool zhvillon finalen e Ligës së Kampionëve kundër Real Madrid.

Ronaldo braziliani: Salah i jashtëzakonshëm, më ngjan me Messin

Telegrafi - 25.05.2018

Ish-sulmuesi i Real Madridit, Ronaldo, ka thënë se Mohamed Salah është i jashtëzakonshëm duke e krahasuar yllin e Liverpoolit me Lionel Messi. Salah ka shënuar 44 gola këtë sezon që është më i miri ...

Thomas Muller beson se Salah e meriton Topin e Artë para Ronaldos e Messit

Zhurnal - 25.05.2018

Thomas Muller beson se Mohamed Salah duhet ta fitojë Topin e Artë para Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit pas një sezoni mbresëlënës me Liverpoolin.

Në Kiev quhet “udhëtar”, Salah prish agjërimin për dy ditë…

Lajm - 25.05.2018

Mohamed Salah ka prishur sot agjërimin dhe nuk do të agjërojë as nesër, në ditën e finales së madhe të Champions League, sipas asaj që ka bërë të ditur mjeku i Liverpool.

Salah nuk do të agjërojë në ditën e finales të Ligës së Kampionëve

InfoSport - 25.05.2018

Ndryshe nga sa thonin mediat egjiptiane, Mohamed Salah ka ndërprerë agjërimin për të qenë 100% në formë për ndeshjen më të rëndësishme të sezonit të Liverpulit, finalen e Champions League.

Muller: Salah mund ta fitojë Topin e Artë

Telegrafi - 25.05.2018

Ylli i Bayern Munich, Thomas Muller beson se Mohamed Salah mund të fitojë Topin e Artë nëse Liverpooli fiton trofeun e Ligës së Kampionëve. Liverpooli dhe Salah do të përpiqen të mposhtin dy herë ...

Muller: Ky futbollist e meriton “Topin e Artë”

Lajmi.net - 25.05.2018

Thomas Muller ka parashikuar fituesin e "Topit të Artë". Thomas Muller thotë se çmimi më i lartë për futbollistët “Topi i Artë” është i merituar plotësisht nga sulmuesi i Liverpool, Mohamed Salah.

Salah prish Ramazanin, kjo është arsyeja!

Lajmi.net - 25.05.2018

Mohamed Salah nuk do të agjërojë gjatë përgatitjeve për finale e as në ditën e finales së Ligës së Kampionëve. Fizioterapeuti i Liverpoolit, Ruben Pons, ka njoftuar Mohamed Salah nuk do të agjërojë ...

Fizioterapeuti i Liverpoolit: Salah nuk do të agjërojë në finalen e Ligës së Kampionëve

Telegrafi - 25.05.2018

Fizioterapeuti i Liverpoolit, Ruben Pons ka konfirmuar se Mohamed Salah nuk do të agjërojë në ditën e finales së Ligës së Kampionëve. Ylli egjiptian, i cili ka shënuar 44 gola në sezonin e tij ...

Salah lojtari më i shpejtë te kampionët

Alsat - 26.05.2018

Ylli i Liverpool, Mohamed Salah, njihet për shpejtësinë e tij, kështu që nuk është një surprizë që ai është renditur i pari në listën e lojtarëve më të shpejtë të këtij edicioni të Champions League.

Megjithatë Salah nuk agjëron sot dhe ditën e finales së Ligës së Kampionëve

Gazeta Express - 25.05.2018

Fizioterapeuti i Liverpoolit, Ruben Pons, ka konfirmuar se Mohamed Salah nuk do të agjërojë gjatë përgatitjeve për finale e as në ditën e finales së Ligës së ...

Ronaldo për krahasimet me Salah: Unë jam ndryshe nga të gjithë

Telegrafi - 25.05.2018

Ylli i Real Madridit Cristiano Ronaldo këmbëngul se nuk ka krahasim mes tij dhe sulmuesit të Liverpoolit, Mohamed Salah. Të dy, sikurse Ronaldo ashtu edhe Salah kanë qenë në formë superiore për ...

Megjithatë Salah nuk agjëron sot dhe ditën e finales së Ligës së Kampionëve

Tetova Sot - 25.05.2018

Fizioterapeuti i Liverpoolit, Ruben Pons, ka konfirmuar se Mohamed Salah nuk do të agjërojë gjatë përgatitjeve për finale e as në ditën e finales së Ligës së Kampionëve.

Salah ndërpret agjërimin për finalen e Champions-it

Koha.net - 25.05.2018

Ndryshe nga sa thonin mediat egjiptiane, Mohamed Salah ka ndërprerë agjërimin për të qenë 100% në formë për ndeshjen më të rëndësishme të sezonit të Liverpulit, finalen e Champions League.

Përgjigja interesante e CR7 kur pyetet për krahasimet mes tij dhe Salah

Lajmi.net - 24.05.2018

Cristiano Ronaldo ka refuzuar të krahasohet me yllin e Liverpool, Mohamed Salah. Reprezentuesi egjiptian ka kaluar një sezon fantastik me Liverpoolin, duke arritur deri në finale të Ligës së ...

“Salah, ideal për Barcelonën”

Lajmi.net - 24.05.2018

Ish-lojtari i njohur i katalunasve, beson që Salah do të përshtatej shumë mirë te Barca. “Mohamed Salah është i lindur për Barcelonën”. Ky është mendimi i Rivaldos, përcjellë “Lajmi.net”.

Krahasimi me Salah, Ronaldo gazetares: Të shtunën në finale, aty le ta shohim (Video)

BalkanWeb - 24.05.2018

Jemi dy ditë larg nga finalja e “Champions League” dhe atmosfera po fillon te nxehet. Protagonistët e kësaj përballje mes Real Madrid dhe Liverpool tani janë më në vëmendje se kurrë.

Mohamed Salah s’heq dorë nga agjërimi para finales së Championsit

SuperSport - 24.05.2018

Mohamed Salah nuk heq dorë nga agjërimi, edhe pse e pret një ndeshje e madhe, finalja e Champions League-s me Realin e Madridit, që do të luhet të shtunën në mbrëmje, në kryeqytetin e Ukrainës, Kiev.

Salah nuk do të prishë agjërimin për finalen e Champions-it

Mapo - 24.05.2018

Ylli i Liverpulit, Mohamed Salah do të jetë me agjërim kur të luajë finalen e madhe të Champions League kundër Realit. Sulmuesi egjiptian po mban Ramazan që nga data 16 maj, edhe pse sportistët ...

Rivaldo: Salah është për Barcelonë, jo për Real Madrid

Tetova Sot - 24.05.2018

Ish legjenda e Brazilit dhe Barcelonës beson se gjigantët katallan duhet ta kërkojnë egjiptianin duke mos lejuar atë që të kalojë në Real Madrid Mohamed Salah është njëri prej lojtarëve më të mëdhenj ...

Salah lojtari më i shpejtë në Champions League

Koha.net - 26.05.2018

UEFA zgjedh lojtarin më të shpejtë të Champions Leagues. Ylli i Liverpool, Mohamed Salah, njihet për shpejtësinë e tij, kështu që nuk është një surprizë që ai është renditur i pari në listën e ...

Megjithatë Salah nuk agjëron sot dhe ditën e finales së Ligës së Kampionëve

Mapo - 25.05.2018

Fizioterapeuti i Liverpoolit, Ruben Pons, ka konfirmuar se Mohamed Salah nuk do të agjërojë gjatë përgatitjeve për finale e as në ditën e finales së Ligës së Kampionëve.

Salah ndërpret agjërimin për finalen e Champions-it

Mapo - 25.05.2018

Ndryshe nga sa thonin mediat egjiptiane, Mohamed Salah ka ndërprerë agjërimin për të qenë 100% në formë për ndeshjen më të rëndësishme të sezonit të Liverpulit, finalen e Champions League.

Video/ Krahasimi me Salah, Ronaldo gazetares: Të shtunën në finale, aty do ta shohim…

Mapo - 24.05.2018

Jemi dy ditë larg nga finalja e “Champions League” dhe atmosfera po fillon te nxehet. Protagonistët e kësaj përballje mes Real Madrid dhe Liverpool tani janë më në vëmendje se kurrë.

Mohamed Salah nuk do të prishë agjërimin për finalen e Champions

SOT - 24.05.2018

Ylli i Liverpulit, Mohamed Salah do të jetë me agjërim kur të luajë finalen e madhe të Champions League kundër Realit.Sulmuesi egjiptian po mban Ramazan që nga data 16 maj, edhe pse sportistët ...

Salah e Ronaldo janë gati për finalen, te Liverpuli shqetësohen për agjërimin e egjiptianit

SOT - 25.05.2018

Finalja e Ligës së Kampioneve do të luhet nesër në mbrëmje në Kiev, midis Realit të Madridit dhe Liverpulit. Do të jetë një finale e madhe e spektakolare, nisur jo vetëm nga emrat e skuadrave, por ...

A do të agjërojë Salah sot dhe ditën e finales së Ligës së Kampionëve, kjo është e vërteta

VeqSport - 25.05.2018

Fizioterapeuti i Liverpoolit, Ruben Pons, ka konfirmuar se Mohamed Salah nuk do të agjërojë gjatë përgatitjeve për finale e as në ditën e finales së Ligës së Kampionëve.

Salah ndërpret agjërimin për finalen e Champions-it

LajmiFundit - 25.05.2018

Futbollisti Mohamed Salah ka ndërprerë agjërimin për të qenë 100% në formë për ndeshjen më të rëndësishme të sezonit të Liverpulit, finalen e Champions League.

Salah ndërpret agjërimin për finalen e Champions-it

Tetova Sot - 25.05.2018

Ndryshe nga sa thonin mediat egjiptiane, Mohamed Salah ka ndërprerë agjërimin për të qenë 100% në formë për ndeshjen më të rëndësishme të sezonit të Liverpulit, finalen e Champions League.

E zbulon fizioterapisti, Salah ndërpret agjërimin për finalen e “Champions League”

BalkanWeb - 25.05.2018

Mohamed Salah, futbollisti që ka bërë një sezon spektakolar me Liverpool, ndryshe nga çfarë thonin mediat egjiptiane ka ndërprerë ramazanin për finalen e “Champions League”, e cila do të luhet nesër ...

Salah ndërpret agjërimin për finalen e Champions-it

Ina - 26.05.2018

Ndryshe nga sa thonin mediat egjiptiane, Mohamed Salah ka ndërprerë agjërimin për të qenë 100% në formë për ndeshjen më të rëndësishme të sezonit të Liverpulit, finalen e Champions League.