TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Meta: “Lëvizja e kufijve, na çon në luftë”

Medial - 12.07.2019

Zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bardhyl Meta ka theksuar se ideja e shkëmbimit të territoreve na çon drejt luftës. “Luftë”, ka theksuar ai, duke e komentuar përpjekjen e presidentit Hashim ...

“Kapen” keq Baton Haxhiu e Bardhyl Meta: “Ti nuk the asgjë”…

Botasot - 12.07.2019

Debati në emisionin “Blic Interview” me Astrit Gashin, ku të ftuar ishin publicist Baton Haxhiu dhe ish- deputeti i LDK-së, Bardhyl Meta, ka pasur përplasje dhe ngritje toni.

Baton Haxhiu zbulon skenarin: Ambasadori Dell dha “urdhër” që të ndërhyhet në veri të Kosovës

Medial - 12.07.2019

22:37, 12 Korrik 2019 Publicisti Baton Haxhiu në emisionin “Blic Interview”, ka theksuar se veriu i Kosovës është produkt i një situatë që është krijuar më 2004.

“Kapen” keq Haxhiu e Meta: “Ti nuk the asgjë”…

Medial - 12.07.2019

Debati në emisionin “Blic Interview” me Astrit Gashin, ku të ftuar ishin publicist Baton Haxhiu dhe ish- deputeti i LDK -së, Bardhyl Meta, ka pasur përplasje dhe ngritje toni.

Baton Haxhiu zbulon skenarin: Ambasadori Dell dha “urdhër” që të ndërhyhet në veri të Kosovës

Lajmi.net - 12.07.2019

“Më ka ardhur shumë keq që shoqëria shqiptare në Kosovë dhe në Shqipëri nuk është treguar e gatshme për të debatuar për një opsion të dytë ose opsion të tretë dhe mendoj se është një grup i njerëzve ...