TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mentor Haziri për Fifin: I preferoj të mësohet të shkruajë më mirë

Lajmi.net - 15.03.2019

Mentor Haziri ka sqaruar përmes një postimi në Instagram, deklaratën e tij për Fifin dhe Mc Kreshën, në emisionin "Mirage". Mentor Haziri ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage” ku ndër të tjera ...

Mentori flet për herë të parë për përplasjen me Fifin

Albeu.com - 15.03.2019

I ftuar së fundmi në “Mirage”, artisti Mentor Haziri tregoi diçka më shumë rreth situatës së vitit të shkuar, ku në “Kënga Magjike 2018” artisti i surprizoi të gjitha duke e votuar këngë n ...

Pas intervistës së Mentor Hazirit në “Mirage”, reagon Fifi

Lajmi.net - 15.03.2019

Fifi ka reaguar pas deklaratës së Mentor Hazirit në "Mirage" lidhur me performancën e Mc Kreshës dhe Fifit në "Kënga Magjike". Mentor Haziri ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë për ...

Plas ‘sherri’, Mentor Haziri ia kthen Fifit: Një amatere po merret me mua

Zeri - 15.03.2019

Mentor Haziri i ka kthyer përgjigje Fifit pas reagimit të saj me disa postime në Instagram. Mentor Haziri në një intervistë për “Mirage”, ka folur për performancën e Fifit dhe Mc Kreshës në “Kënga ...

Mentor Haziri për Fifin dhe Kreshën: Performanca më e dobët e festivalit

Lajmi.net - 15.03.2019

Mentor Haziri kishte disa fjalë për performancën e Fifit dhe Mc Kreshës në "Kënga Magjike". Mentor Haziri ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu të pathëna nga jeta private dhe ajo ...

Voilà / Mentor Haziri: Po, mbi 60% e këngëve të mia kanë lidhje me diçka timen personale

Top Channel - 15.03.2019

I ftuar në emisionin Voila ka qenë për këtë javë këngëtari Mentor Haziri. Para pak kohësh ai ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Hana”. Këngë me motive shqiptare, e shkruar nga Eriona ...

Mentor Haziri flet për suksesin e këngës “Hana”

Lajmi.net - 15.03.2019

Mentor Haziri është rikthyer fuqishëm me projektin "Hana", ai flet për suksesin e këtij projekti. Mentor Haziri ishte i ftuar sonte (e premte), në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan ...

Plas ‘sherri’, Mentor Haziri ia kthen Fifit: Një amatere po merret me mua

Lajmi.net - 15.03.2019

Mentor Haziri i ka kthyer përgjigje Fifit pas reagimit të saj me disa postime në Instagram. Mentor Haziri në një intervistë për “Mirage”, ka folur për performancën e Fifit dhe Mc Kreshës në “Kënga ...

Mentor Haziri: Po, mbi 60% e këngëve të mia kanë lidhje me diçka timen personale

Botasot - 15.03.2019

I ftuar në emisionin Voila ka qenë për këtë javë këngëtari Mentor Haziri. Para pak kohësh ai ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Hana”. Këngë me motive shqiptare, e shkruar nga Eriona ...