TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zbardhet skema e trafikut të “pluhurit të bardhë nga Ekuadori në Shqipëri, policia greke nxjerr detaje të reja: Si ramë ...

SOT - 09.10.2019

Autoritetet greke kanë dhënë detaje për zbulimin dhe sekuestrimin e rreth 700 kilogramëve kokainë, mes të cilëve edhe 137 kilogramë që u kapën në fund të Shtatorit në portin e Durrësit.

Ngjarja e pazakontë, zbulojnë 20 kg kokainë ndërsa pushonin

Flaka - 09.10.2019

Destinacioni i famshëm turistik, ishujt Frip, ishte zona ku u zbulua një sasi e madhe droge gjatë fundjavës. Një familje që kishte shkuar me pushime, zbuloi rreth 20 kilogramë kokainë të braktisur ...

Drogë e pastër 85%! Detaje dhe video sesi u gjetën 700 kg kokainë me destinacion Shqipërinë e Greqinë

Gazeta Express - 09.10.2019

Drejtuesit më të lartë të policisë greke kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë ...

Detaje/ Trafiku “kolosal” i kokainës Ekuador-Greqi-Shqipëri, zbardhet skema: Si informoheshin trafikantët shqiptarë me ...

BalkanWeb - 09.10.2019

Policia greke ashtu siç paralajmëroi një ditë më parë ka dhënë sot detaje të reja në lidhje me bllokimin e lëndës narkotike në portin e Pireut, ndërsa aktiviteti i trafikantëve ishte i shtrirë edhe ...

Arrestohen tre shqiptarë në Zvicër me 3 milionë euro 'të bardhë'

Albeu.com - 09.10.2019

Tre shqiptarë janë arrestuar në Zvicër me 12 kg kokainë me vlerë 3 milionë euro. Të arrestuarit janë 23, 29 e 39 vjeç, por identiteti nuk jepet nga autoritetet.

Po trafikonin kokainë me vlerë 3 mln euro, “fundoset” grupi i shqiptarëve në Itali

BalkanWeb - 09.10.2019

Tre shqiptarë janë vënë në pranga të policisë në Bolzano të Italisë. Ata u ndaluan në autostradën ndërkombëtare A22 që lidh Italinë me Zvicrën, ndërsa u zbuluan duke transportuar me mjetet e tyre ...

Tre shqiptarë në Bolzano kapen me kokainë me vlerë 3 milionë euro

Java News - 09.10.2019

Një aksion blic i policisë së Bolzano, çoi në pranga tre shqiptarë që jetonin prej vitesh në Itali. Policia zvicerane e Bolzano tha se brenda një makine u sekuestruan 12 kilogramë kokainë e pastër, e ...

Transportonin kokainë me vlerë 3 milionë € nga Italia në Zvicër, pranga 3 shqiptarëve

Gazeta Express - 09.10.2019

Policia zvicerane arrestoi 3 shqiptarë, të cilët po transportonin 12 kg kokainë drejt Zvicrës. Tre bashkëkombasit të moshave 23, 29 dhe 39 vjeç jetonin në Itali (2 në Piza dhe 1 në Foxha).

Kapen me kokainë me vlerë 3 milionë euro, arrestohen tre shqiptarë në Zvicër (Detajet)

SOT - 09.10.2019

Policia e Zvicrës ka sekuestruar 12 kg kokainë të pastër me vlerë 3 milionë euro.Nga ky operacion janë arrestuar 3 shtetas shqiptarë të moshës 23 , 29 e 39 vjeç.

Kokaina nga Ekuadori që u kap në Durrës, media e njohur greke zbardh detajet kush është biznesmeni që e porositi

SOT - 08.10.2019

Gazeta e njohgur greke “Kathimerini” ka zbardhur porositësit e 137 kilogramëve kokainë të cilat u sekuestruan në shtetin fqinj dhe kishin si destinacion Shqipërinë.

Telefonata misterioze, si u zbulua kokaina që po vinte në Durrës

Mapo - 08.10.2019

“Një person i panjohur telefonoi Byronë e Speciale të antidrogës duke njoftuar se në pjesën frigoriferike të një kontenieri me banane që vinte nga Ekuadori kishte një sasi të madhe kokaine të fshehur.

Kokaina në Durrës, media greke zbardh skemën: U zbulua nga një telefonatë anonime

Durres Lajm - 08.10.2019

Media greke “Kathimerini” ishte media e parë që raportoi me një shkrim të gjatë për kokainën e kapur në Portin e Pireut dhe që kishte si destinacion portin e Durrësit.

Kishte në bodrumin e banesës 60 mijë euro kokainë, kapet 45 vjeçari shqiptar në Itali

Gazeta Express - 08.10.2019

Policia ka arritur të vërë në pranga një 45 vjeçar shqiptar i cili trafikonte kokainë në Prato. Plot 1200 doza kokainë i janë gjetur shqiptarit në bodrumin e banesës, të cilat kapnin vlerën e të ...

“Një telefonatë anonime zbuloi 700 kg kokainë, droga ka lidhje me dy banda nga Elbasani e Fieri”

Gazeta Express - 08.10.2019

Gazeta greke Kathimerini ka dhënë këtë të martë një sërë detajesh në lidhje me drogën e gjetur në portin e Pireut, i cili më pas do të transportohej drejt portit të Durrësit.

DETAJE /Media greke zbardh kush është biznesmeni që e porositi kokainën që u kap në Durrës

Albeu.com - 08.10.2019

Gazeta e njohgur greke "Kathimerini" ka zbardhur porositësit e 137 kilogramë ve kokainë të cilat u sekuestruan në shtetin fqinj dhe kishin si destinacion Shqipërinë.

Transportonin kokainë me vlerë 3 milionë € nga Italia në Zvicër, arrestohen tre shqiptarë

Zeri - 09.10.2019

Policia zvicerane arrestoi 3 shqiptarë, të cilët po transportonin 12 kg kokainë drejt Zvicrës. Tre bashkëkombasit të moshave 23, 29 dhe 39 vjeç jetonin në Itali (2 në Piza dhe 1 në Foxha).

Po trafikonin kokainë me vlerë 3 mln euro, “fundoset” grupi i shqiptarëve në Itali

Durres Lajm - 09.10.2019

Tre shqiptarë janë prangosur nga policia në Bolzano të Italisë. Ata u ndaluan në autostradën ndërkombëtare A22 që lidh Italinë me Zvicrën, ndërsa u zbuluan duke transportuar me mjetet e tyre rreth 12 ...

Detaje të reja/ I kalon 10 mln €, kokaina e Durrësit 85% e pastër

Mapo - 09.10.2019

Drejtuesit më të lartë të policisë greke dhe doganave kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e ...

Policia shqiptare: Kokaina e Durrësit 85% e pastër, vlera i kalon 10 milionë euro

Telegrafi - 09.10.2019

Drejtuesit më të lartë të policisë greke dhe doganave kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për media, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e ...

Ngjarja e pazakontë, zbulojnë 20 kg kokainë ndërsa pushonin

Gazeta Tema - 10.10.2019

Destinacioni i famshëm turistik, ishujt Frip, ishte zona ku u zbulua një sasi e madhe droge gjatë fundjavës. Një familje që kishte shkuar me pushime, zbuloi rreth 20 kilogramë kokainë të braktisur ...