TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Edhe një aksident zinxhir në Veternik

Tetova Sot - 06.12.2018

Një tjetër aksident zinxhir, pas atij të së martës, ka ndodhur të enjten, në Veternik të Prishtinës. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:30, me ç’rast disa vetura kanë pësuar dëme.

Sërish aksident zinxhiror në Veternik

Telegrafi - 06.12.2018

Një aksident zingjiror ka ndodhur para pak çastesh në Veternik të Prishtinës. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë, Flora Ahmeti.

Përsëri aksident zingjiror në Veternik, përfshihen gjashtë vetura

Lajmi.net - 06.12.2018

Një aksident i rëndë zingjiror ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen Veternik të Prishtinës. Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net edhe zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora ...

Sërish aksident zinxhiror në Veternik, gjashtë vetura të përfshira

Koha.net - 06.12.2018

Gjashtë vetura janë përfshirë në një tjetër aksident zinxhiror në Veternik, dy ditë pasi në të njëjtin vend ishin aksidentuar pesë vetura. Policia e Kosovës ka konfirmuar aksidentin duke thënë se ...

Edhe një aksident zinxhir në Veternik

Botasot - 06.12.2018

Një tjetër aksident zinxhir, pas atij të së martës, ka ndodhur të enjten, në Veternik të Prishtinës. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:30, me ç'rast disa vetura kanë pësuar dëme.

Dy të lënduar në aksident trafiku në Prishtinë

Koha.net - 05.12.2018

Dy persona janë lënduar në një aksident trafiku në Prishtinë që ka ndodhur rreth orës 16:00. Policia e Kosovës ka bërë të ditur për Koha.net se në aksidentin, që ka ndodhur në rrugën Vëllezërit ...

Pamje nga aksidenti në Veternik ku kanë mbetur katër të lënduar

Koha.net - 04.12.2018

Katër persona janë lënduar në aksidentin që ka ndodhur mes pesë veturave në Veternik të Prishtinës. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur rreth orës 18:00 dhe se janë duke u ...